Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Joj momak, auto ti je ko bombonica....vidjela sam te veceras kod SDK, uh....
oci su mi ostale na njemu, kad ne udari u nekog ispred sebe...heh, zensko...sto bi vi rekli, sva sreca pa je bio lezeci :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
Viđoh te veceras drug... samo lagano... al vala kad ja moram stisnuti TD-a, onda moras i ti Golfa makar malo :D
 
Član
Svi ga vidili, evo i ja sam ga vidio danas kod vibe. Golf je prelijep, a i pametno ga vozis, nedas se isprovocirat,
samo opusteno
 
Član
vidjoh calibru danas,od vibe kad smo krenuli ja i jaran,ma dam se ja isprovocirat,samo sve zavisi od raspolozenja a i od auta protivnika :)
mahnite blicnite nehsto uradite kad se vidimo :)
 
Legend
Ma vidio sam te i ja u nedelju,ja stojim na semaforu kod ekonomske,skrecem lijevo,kad ti prosisa jedno 80 km/h,valda si zurio na zeleno,reko ocul za njim,ma reko biz necu brzi je...i tak,al u svakom slucaju golf je za svaku pohvalu.
 
Super Moderator
ne svidjaju mi se neonke a ostalo je sve super...ove stopke ce super stajati samo da su jos tamnije jer je on srebrene boje i felge su ove super a ako ne uzmes ove uzmi neke sto imaju crne boje na sebi i ja bi jos nesto uradio sto ti nisi naveo... ofarbo bi krov u crnu metalik... eto pozdrav :D
 
Član
eh vracam se ja neki dan iz dubrovnika i poslije mostara ono rade cestu pa oni pravci uz neretvu...i mostovi pa sastavi mosta oni zeljezni i na jednom tom sastavu ostetim zadnju felgu,udar bio pravo jak,izgleda da je zeljezo jedno bilo pod uglom od 45 stepeni...prednjom nisam udario na to samo zadnjom.
druga teorija je da je prednja guma digla to zeljezo a zadnja naletila i malo zasjecena felga i guma..elem skino da ne bi gdje ispuhalo ili tak nesh.
sad back to 16" dok ne dodje nova :)
 
Član
pa jarane znas kakvi su nashi... i nashi putevi ...a sa onakim felgama... ja bih izaso i guro ga..... ejsss baksuze... :D
 
Top