Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
učlani se na vw club croatia... tamo su ljudi normalniji i dobiti ćeš savjete baš onako kako ti želiš, samo predstavi ovo detaljno, unutrašnjost dadni nekom kom se bavi fotografijom, da poslika ovu prirodu u najboljem svijetlu... ;)
 
slaja je napisao(la):
exterijer ima nekih sansi da se dovede u dobro stanje ali enterijer katastrofa,,
moje licno misljenje NHF,, postujem tvoj ukus sredjuj kako ti se svidja ;)

Svako ima svoje misljenje ,hvala za sve ;)

im-mijo-g2 je napisao(la):
učlani se na vw club croatia... tamo su ljudi normalniji i dobiti ćeš savjete baš onako kako ti želiš, samo predstavi ovo detaljno, unutrašnjost dadni nekom kom se bavi fotografijom, da poslika ovu prirodu u najboljem svijetlu... ;)
[/quote/]
Ma netreba,ali hvaala na ponudi ,to je samo da vidim sta se mislis o njemu :D
 
Član
evo nasao sam ti ona spigla......nisu ni skupa toliko............
http://www.carparts-online.de/shop/Teile-fuer-VW/Golf/Golf-2/VW-Golf-2-Sport-Spiegel-manuell-CHROM::5165.html
 
Ma @invisible nema se tu sta raspravljat neka momak fura svoj fazon sta mi znamo i pola svijeta danas je ovo tuning a ne neki gti look tko jos to fura. Sto ce ti unutra sve tamne ili svijetle boje to treba pomjesati da se svakome svidi ponesto.. I da prodaj ovaj dvd i kupi spojler i neonke to je bolje vise ce ljudi primjetiti to izvana nego dvd unutra ;) ;) ;) samo tako nastavi imas najjacu duju na forumu a i šire
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
učlani se na vw club croatia... tamo su ljudi normalniji i dobiti ćeš savjete baš onako kako ti želiš, samo predstavi ovo detaljno, unutrašnjost dadni nekom kom se bavi fotografijom, da poslika ovu prirodu u najboljem svijetlu... ;)

sta ces ti ovdje ako mi nismo normalni:icon_confused:
 
Administrator
čekaj, ti predstavljaš tuđe auto:icon_confused:

Styling_boy je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Odluci se za motor 1.8 pa 1.9 i sad 1.6



"Ne,zbunio sam se 1.9 je u golfu ,ima oko 80 konja ,neznam koliko tacno ,,,,"

"1.6 je motor ,ima negdje oko 60 konja ,neznam bas tacno ! :D"
HAHAHA !
Do vlasnika je ,nije do mene,zaboravio i on :D ,1.6 je sada znam 100% :D
 

OmO

Član
pioneer_09 je napisao(la):
čekaj, ti predstavljaš tuđe auto:icon_confused:

Styling_boy je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Odluci se za motor 1.8 pa 1.9 i sad 1.6



"Ne,zbunio sam se 1.9 je u golfu ,ima oko 80 konja ,neznam koliko tacno ,,,,"

"1.6 je motor ,ima negdje oko 60 konja ,neznam bas tacno ! :D"
HAHAHA !
Do vlasnika je ,nije do mene,zaboravio i on :D ,1.6 je sada znam 100% :D


"Novi korisnik
Pozdrav clanovi BH Tunninga ...novi sam korisnik ,zovem se Sanel imam 16 godina..dolazim iz Bihaća"
 
OmO je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
čekaj, ti predstavljaš tuđe auto:icon_confused:

Styling_boy je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Odluci se za motor 1.8 pa 1.9 i sad 1.6



"Ne,zbunio sam se 1.9 je u golfu ,ima oko 80 konja ,neznam koliko tacno ,,,,"

"1.6 je motor ,ima negdje oko 60 konja ,neznam bas tacno ! :D"
HAHAHA !
Do vlasnika je ,nije do mene,zaboravio i on :D ,1.6 je sada znam 100% :D


Pa imam 16 g,nemam ja auto :p ,to m ije od dajdzica ,ali on to nezna pa mu ja stavljam !



S65-///AMG je napisao(la):
Ma @invisible nema se tu sta raspravljat neka momak fura svoj fazon sta mi znamo i pola svijeta danas je ovo tuning a ne neki gti look tko jos to fura. Sto ce ti unutra sve tamne ili svijetle boje to treba pomjesati da se svakome svidi ponesto.. I da prodaj ovaj dvd i kupi spojler i neonke to je bolje vise ce ljudi primjetiti to izvana nego dvd unutra ;) ;) ;) samo tako nastavi imas najjacu duju na forumu a i šire

Hvala ,ali dvd nebih zeljeo prodat ,sve skupa ,dvd pojacalo i wooffer me je izislo oo 700E ,nebih to zelio prodavat ,to mi je kako kazu naj naj :D,neonke ce biti samo dok stignu a za spojler neznam jos cemo vidjet! :)
 
sub3r je napisao(la):
jebo te dan. :icon_eek:

:O :D

invisible je napisao(la):
Kažu o ukusima se ne raspravlja... Pa haj' ti nemoj raspravljat'

Upravo tako ,ne raspravljam se samo kazem svoje ! ;)

Icealen je napisao(la):
evo nasao sam ti ona spigla......nisu ni skupa toliko............
http://www.carparts-online.de/shop/Teile-fuer-VW/Golf/Golf-2/VW-Golf-2-Sport-Spiegel-manuell-CHROM::5165.html

Hvala druze ,imam ovakva kod kuce ,crne boje ,al ova mi nekako ljepse sjedaju,ipak vala na ponudi ! ;)
 
ArminM je napisao(la):
im-mijo-g2 je napisao(la):
učlani se na vw club croatia... tamo su ljudi normalniji i dobiti ćeš savjete baš onako kako ti želiš, samo predstavi ovo detaljno, unutrašnjost dadni nekom kom se bavi fotografijom, da poslika ovu prirodu u najboljem svijetlu... ;)

sta ces ti ovdje ako mi nismo normalni:icon_confused:

ma rugancija, ja misim da su svi shvatili :cool:
 
Uff,sviđa mi se jako .. Imaš stila stvarno druže :icon_biggrin: Volio bih jednog ovakvog u svojoj garaži . :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top