Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mokeBass je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
nemogu da vjerujem sta raja pise :lol: golf gori druze pusti ih kraju :icon_smile:

e to se cekalo, druze kad ti je edo rekao da je dobro nemas brige.. on ti je najjaci tjuner od zivinica do kalesije.;)

zahvaljujem kolega ;) svi koji me neznaju nek se jave na pm :lol:
 
edo_benz je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
nemogu da vjerujem sta raja pise :lol: golf gori druze pusti ih kraju :icon_smile:

e to se cekalo, druze kad ti je edo rekao da je dobro nemas brige.. on ti je najjaci tjuner od zivinica do kalesije.;)

zahvaljujem kolega ;) svi koji me neznaju nek se jave na pm :lol:

Hvala druze,nezanimaju me ! :)

soffa je napisao(la):
cekamo jos enesa iz cazina da da komentar,edo je dao al nije stvarno los golf sto se tice vanjskog izgleda unutrasnjost rokni u crnu eko kozu sa zelenim koncima tablu vrati u crno i neki detalj odradi zelen..evo samo kako to izgleda dobro...
6042883951_7439dfa556_b.jpg

HAHAH ! Ma ovo m ise nesvida....

saleee je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
daj sliku motora, golf je s vana dobar a unutrasnjost mi se ne svidja, trebo si odradit u jednoj boji(crna-bež...)
potpis;)

svak ima svoj ukus ,motor ces dobiti kad uslikam :D

Zeran je napisao(la):
salamander edišn
:)
 
Član
Ma jes vala ovo sto je soffa stavio bezveze, nakiceno previse, ne svidja se ni meni. Ovo sto si ti uradio meni je vrh ;)
 
GreenDevil je napisao(la):
daj sliku motora, golf je s vana dobar a unutrasnjost mi se ne svidja, trebo si odradit u jednoj boji(crna-bež...)
bice sve :p


ado_d je napisao(la):
Ma jes vala ovo sto je soffa stavio bezveze, nakiceno previse, ne svidja se ni meni. Ovo sto si ti uradio meni je vrh ;)
HVala druzeee...


niksa je napisao(la):
Watermelon edition :cool:

:)

renault_fan je napisao(la):
AuFF mašine !!!

Hvalaa :)

soova je napisao(la):
Nisam ljubitelj VW-a pogotovo golfa, ali stvarno ovaj mi je zapao za oko. Svaka cast vidi se da je odradjen sa stilom i da imas ukusa. Sretno u daljem radu jos malo ledova nabaci i to je to. ;)

Hvala druze ,ima ispod masine na sredini crvena neonka,bice jos kasnije :)

Icealen je napisao(la):
Start je napisao(la):
daaaaj nemoj me ----- neki ne kuze (ocigledno:icon_mad:)....

Ja sam iz bihaća,cudi me kako nisam zapazio ovako ''napucanu''zvjerku...uu prijatelju samo :123:
I da,ponosam sam sto sam iz bihaca kad vidim ovako nesto....ludnica brale
;)


dale i ja ga isto nisam vidio....bas me cudi....ovako auto....trebamo ga pozvati na OMV da to cudo vidimo uzivo :icon_biggrin:
HEHE ! Prijatelji auto stoji ispred mesnice MS Alem ,tu radim ,kad dodete mozete pogledati autto :)



edo_benz je napisao(la):
nemogu da vjerujem sta raja pise :lol: golf gori druze pusti ih kraju :icon_smile:

Hvala Edo,cuo sam da si najjaci po pitanju tunning-a pozdrav :)

AnDel je napisao(la):
ne moras druze ja to mogu zamisliti u glavi, a vidis i sam kakve bagre ima , i ljubomornih ljudi..na ovom forumu vise ovih prvih , mislim bagre, ali sta ces ti samo svoj stil tjeraj , posto se ljudi kod nas ne razumiju u tjuning , seljadija sve znas i sam,
lijep pozdrav i postavljaj kad budes sta mjenjo jedva cekamo da vidimo ;)

p.s. ja bi volio da vidimo tu sliku ponosnog vlasnika ako nije sta

Ama nezanimaju me sta oni nebitni pricaju koji nemaju pojma...hocu hocu naravno,pozdrav

mokeBass je napisao(la):
moj prijedlog
ili na zadnju sajbu zalijepi naljepnicu

Nebih ovaj krst druze musliman sam heheh ,ali ipak hvala na prijedlogu :)
 
Zanemari ba ovaj soffin interijer, slabo se soffa razumije u to, on sam crtka i boji u fotosopu ko malo dijete:lol::lol: Em je ruzno, em osjetljivo, krenes neku zemsku da opremis ona stiklom zakaci isprlja, i kojim slucajem da je neka nevina, crvene mrlje se lako uoce na svijetlom;);) Vidis da se vecini svidja, al uvijek se nadje neko da kontrira:cool:
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Zanemari ba ovaj soffin interijer, slabo se soffa razumije u to, on sam crtka i boji u fotosopu ko malo dijete:lol::lol: Em je ruzno, em osjetljivo, krenes neku zemsku da opremis ona stiklom zakaci isprlja, i kojim slucajem da je neka nevina, crvene mrlje se lako uoce na svijetlom;);) Vidis da se vecini svidja, al uvijek se nadje neko da kontrira:cool:
EHEH ! ma nema veze ,uvijek je tako :)



dzinn16v je napisao(la):
Gori sve buraz samo tako nastavi:D

Hvala druze :))
 
Član
Daj nam sliku te crvene neonke ispod auta.

A što samo naprijed neonka, što ne staviš i sa strane i nazad, da kompletiraš?
 
Član
ma znam maknes jelena, eto kolega soffa moze maci jelena i krst, pa isprintas ostatak naljepnice... sto se tice savjeta obrati se kolegi "oggyBoy", on je veliki ljubitelj golfa..
ustvari svi smo tu na raspolaganju..
 
mokeBass je napisao(la):
ma znam maknes jelena, eto kolega soffa moze maci jelena i krst, pa isprintas ostatak naljepnice... sto se tice savjeta obrati se kolegi "oggyBoy", on je veliki ljubitelj golfa..
ustvari svi smo tu na raspolaganju..

Hvala decki,kad budem razmisljao o tome ,obratim vam se ;=)

OggyBoy je napisao(la):
Daj nam sliku te crvene neonke ispod auta.

A što samo naprijed neonka, što ne staviš i sa strane i nazad, da kompletiraš?

Uzeo bih ali nije bilo,ponestalo ih ,kad dodu uzimam ,a na aparatu istrosile se baterije ,pa kad uzmem baterije slikam i stavljamm ;)

Tu je slika od prednji svjetala ! :)
http://imageshack.us/photo/my-images/844/57543121303918213885791.jpg/
Sta kazete ?
Tu je maska ! :)
http://imageshack.us/photo/my-images/696/37404720446727299604820.jpg/
Sprijeda ! :D
http://imageshack.us/photo/my-images/692/52211534193106253320320.jpg/
Unutra ! :D
http://imageshack.us/photo/my-images/145/57749021303920547218819.jpg/
I na kraju ,ponosni vlasnik ovog Golfa 2-ojke ! :D :)
http://imageshack.us/photo/my-images/88/56140320669261944018020.jpg/
 
Član
"Pozdrav clanovi BH Tunninga ...novi sam korisnik ,zovem se Sanel imam 16 godina..dolazim iz Bihaća...otvorio sam profil kako bih mogao postaviti neko svoje auto uz vasu pomoc... :)"

nekom ovaj lici na 16to godisnjaka?
 
ArminM je napisao(la):
citam i ne vjerujem

Za sta to ???

ado_d je napisao(la):
Koji ti je to dizel 1.8 u golfu? Koliko konja ima?

1.6 je motor ,ima negdje oko 60 konja ,neznam bas tacno ! :D

MeBeSad je napisao(la):
"Pozdrav clanovi BH Tunninga ...novi sam korisnik ,zovem se Sanel imam 16 godina..dolazim iz Bihaća...otvorio sam profil kako bih mogao postaviti neko svoje auto uz vasu pomoc... :)"

nekom ovaj lici na 16to godisnjaka?

Znao sam da ce vas iznenaditi :D ,Sanel mi je dajdzic i on ovo sve postaavlja posto ja neznam iskreno da kazem :) Zadovoljni ???? :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top