Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odluci se za motor 1.8 pa 1.9 i sad 1.6



"Ne,zbunio sam se 1.9 je u golfu ,ima oko 80 konja ,neznam koliko tacno ,,,,"

"1.6 je motor ,ima negdje oko 60 konja ,neznam bas tacno ! :D"
 
MeBeSad je napisao(la):
Odluci se za motor 1.8 pa 1.9 i sad 1.6



"Ne,zbunio sam se 1.9 je u golfu ,ima oko 80 konja ,neznam koliko tacno ,,,,"

"1.6 je motor ,ima negdje oko 60 konja ,neznam bas tacno ! :D"
HAHAHA !
Do vlasnika je ,nije do mene,zaboravio i on :D ,1.6 je sada znam 100% :D
 
Član
Svaka cast ljudino:icon_biggrin:Ti si medju rijetkim cija je garaza za dan dobila 7 stranica komentara ;) a to je sigurno zbog boje :lol::lol:
 
M_iKy je napisao(la):
Svaka cast ljudino:icon_biggrin:Ti si medju rijetkim cija je garaza za dan dobila 7 stranica komentara ;) a to je sigurno zbog boje :lol::lol:

EHE ! HVala nisam to ni pratio, auto sam postavio tamo oko 16:00-17.. neznam sad tacno,ajmo reci jednih 8-9 sati otprilike :D ,hvala jos jednom pozdravv
 
__minel__ je napisao(la):
odrezi mu naprijed opruge bar dva kruga..bit ce mocniji sto puta...:icon_smile:

Spustat je i previse ,lezi na gumama,samo sto sam stavio sada veci profil gume ,posto sam cesao po asfaltu :D,za sada je ok ! :D
 
Član
Styling_boy je napisao(la):
M_iKy je napisao(la):
Svaka cast ljudino:icon_biggrin:Ti si medju rijetkim cija je garaza za dan dobila 7 stranica komentara ;) a to je sigurno zbog boje :lol::lol:

EHE ! HVala nisam to ni pratio, auto sam postavio tamo oko 16:00-17.. neznam sad tacno,ajmo reci jednih 8-9 sati otprilike :D ,hvala jos jednom pozdravv

do golfa je znaju ljudi sta valja pa komentarisu
 
Solomaher je napisao(la):
Ma nema, vidi se da mu znas sve! Kao što "M_iKy" rece stranice komentara za jedan dan su dovoljne :D

To prvo nekuzim ,a to drugo da ! :D

feryh je napisao(la):
Styling_boy je napisao(la):
M_iKy je napisao(la):
Svaka cast ljudino:icon_biggrin:Ti si medju rijetkim cija je garaza za dan dobila 7 stranica komentara ;) a to je sigurno zbog boje :lol::lol:

EHE ! HVala nisam to ni pratio, auto sam postavio tamo oko 16:00-17.. neznam sad tacno,ajmo reci jednih 8-9 sati otprilike :D ,hvala jos jednom pozdravv

do golfa je znaju ljudi sta valja pa komentarisu
Valjda :D
 
Član
Stajleru imas najljepseg Golfa na forumu :cool::cool: Svaka cast samo nastavi ovim putem i daleko ces dogurat;)
Unutrasnjost otkida jbt :cool: I obavezno kompletiraj te neonke da izgleda bas jebachki;) Mozda i da stavis neki spojelr na gepek da imas bolji daunfors:cool:
 
mahe007 je napisao(la):
Stajleru imas najljepseg Golfa na forumu :cool::cool: Svaka cast samo nastavi ovim putem i daleko ces dogurat;)
Unutrasnjost otkida jbt :cool: I obavezno kompletiraj te neonke da izgleda bas jebachki;) Mozda i da stavis neki spojelr na gepek da imas bolji daunfors:cool:

Hvala,za neonke sam odma mislio kompletirati ali nije ih bilo vise billa samo 1 i tu sam i uzeo :D ,cim dodu uzimam :)
 
Jesi razmisljao o stikerima za sajbe, nije lose ovako nesto;);)
!Bp9e(TwB2k~%24(KGrHqQH-DoEuZHZuVkqBLtn8Fumo!~~_35.JPG
P4050147_JPG.jpg
!CEBqPH!CGk~%24(KGrHqMOKjcE0w3y3rrDBNQgbLch3!~~_35.JPG
 
Član
exterijer ima nekih sansi da se dovede u dobro stanje ali enterijer katastrofa,,
moje licno misljenje NHF,, postujem tvoj ukus sredjuj kako ti se svidja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top