Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Masku sma kontao nekad radi promjene staviti...al vdijećemo...samo mi ej bolja sa 4 fara jer nema svak.......
A Cole te su skrge i bile crne nego lakirer greskom ofarbao u bijelo..probaću mat sprejem vratiti to...hvala ljudi...pozzz:cool:;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

ja ne bi nista dirao naprijed ipak mu bolje stoji maska sa 4 fara :cool: samo dok ga spustis bice on ko boca :D ali ti fale maglenke u karambolkama i to zute, bile bi mjera. To ti je moj prijedlog ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Eee to Ammare istog smo mišljenja......ako naletim na maglenjake idu obavezno i to u žuto i ima da šljošti......:cool:;)
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Odlicno napredujes , aa dobar je prijedlog za masku sa 2 fara , probaj ;)
 
Administrator
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

:cool::cool::cool: odlicno ti to radis:cool:

po meni ja ne bi dirao masku nikako... jer svi rade na isti fazon, maska bez znaka i ostalo sta sljeduje... meni se ovako svidja.. al eto mozes radi promjene uraditi, nikad nije kasno vratiti...
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

sad za sad ostaje ovako pa možda nekad i promjenim..hehe..hvala drug...pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Fino sad izgleda,jos kad malo cucne ce da bude pravi GS;)...
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

sad je u fullu sto se vani tice, mozda jos maglenjake da uzmes :)
sto se maske tice, apsolutno ne mjenjaj nista, po meni ova sa 4 fara odlicno izgleda..;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Ma ja sad za sad ide mehanika najaviše......... stayling do proljeća ništa........Zima jbg..ne da se raditi puno..poz drug:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

ja mislio ovo tvoja duja al et reko nek imas sliku dobre ove felge za zime.....:icon_smile:
1107290511.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

hahha dobra nema šta........samo mi fale maglenjaci...heehhhehe..a imam slične za zime....pozzz:cool:
 
Top