Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style...LED osvijeteljnje + body kit.....str 56

fino ti to ovo sve sklapas, nek je sa srecom i novi motor ;) je li koliko veca potrosnja kod tog motora u odnosu na 1.6? :icon_confused:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...LED osvijeteljnje + body kit.....str 56

Pa po gradu ne bih trebao više od 7 torišiti, a na otvorenom je manja sigurno dosta......koliko ja znam...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Hvala raja...ide naprijed spuštanje uskoro i druge ffelge..pa će ona biti full...pozzzz:cool:;)
 
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Jel mi se cini ili ti je malo ova lajsna na vozacevim vratima pobjegla gore u odnosu na ovu na boku?
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Jeste drug to je radi vrata malo i malo do lajsne je kriva je dobro.....izgleda da ove rupe na ovim vratima nisu predviđene za ove tanke lajsne....jer su blago podignute gore...i ne može drugačije nikako...a i malo su vrata spala.....a na desnoj je ok...pozzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

ma necu da pricam sa tobom kad nije LOW, a body je ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

lijepo je ovo sjelo a i hoces da ga pripremis za bajram ono pravo samo da te pitam ove stope jesi ti sprjom radio ili si orginal kupio...sve najbolje u daljnim radovima da akobogda dodje sve na svoje mjesto mislim da ti srce bude na mjestu mada i ovako je duja zapozelit...;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

bad_look je napisao(la):
Jeste drug to je radi vrata malo i malo do lajsne je kriva je dobro.....izgleda da ove rupe na ovim vratima nisu predviđene za ove tanke lajsne....jer su blago podignute gore...i ne može drugačije nikako...a i malo su vrata spala.....a na desnoj je ok...pozzz

Da se to kolega dostelovati. Imas mogucnost da malo prosiris rupe na lajsnama okomito. I pomjeris lajsnu gore ili dolje koliko ti treba.
A svidja mi se jako tok projekta. Bravo za odradjeno. Praticu i dalje tvoj projekt. Svako dobro zelim. ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

d@llygti je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Jeste drug to je radi vrata malo i malo do lajsne je kriva je dobro.....izgleda da ove rupe na ovim vratima nisu predviđene za ove tanke lajsne....jer su blago podignute gore...i ne može drugačije nikako...a i malo su vrata spala.....a na desnoj je ok...pozzz

Da se to kolega dostelovati. Imas mogucnost da malo prosiris rupe na lajsnama okomito. I pomjeris lajsnu gore ili dolje koliko ti treba.
A svidja mi se jako tok projekta. Bravo za odradjeno. Praticu i dalje tvoj projekt. Svako dobro zelim. ;)
Hvala kolega trudim..se...vjeruj d aznaš u kakvom su stanju bile ove lajsne ovo je odlično..al nabavim uskoro nove pa će da bude sve ravno.....:cool:



AmmaR84 je napisao(la):
ma necu da pricam sa tobom kad nije LOW, a body je ;)
E sad uz inat neću spuštati...nego ću staviti opruge od trice deizla da bu ko đip...hahahahhaha......ma biće drug...samo lagano..pozzzz:cool:


soffa je napisao(la):
lijepo je ovo sjelo a i hoces da ga pripremis za bajram ono pravo samo da te pitam ove stope jesi ti sprjom radio ili si orginal kupio...sve najbolje u daljnim radovima da akobogda dodje sve na svoje mjesto mislim da ti srce bude na mjestu mada i ovako je duja zapozelit...;)
Stope su org hella drug takve fabricke...hvala..pozzzzz;)
 
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

Pokusaj da mu uradis masku bez znaka sa 2 fara,drugo auto :


 
BHT Ovisnik
RE: Golf 2 white--german style...Body kit-slike.....str 58

odlicno odlicno,svaka cast:cool:
ovo s maskom nije los prijedlog,kada bi to radio ja bih se jos nadovezao,da lakiras ili bar crnu foliju da stavis dole na usis na prednjem braniku,odnosno između maglenki te 3 pregrade u crno:cool:
 
Top