Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside.....

Ev jos jednom da ti zazelim sve naj naj i da predjes mnogo kilometara... Nisi nam rekao kako ide???
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside.....

covjek se voza izgleda, forum mu ni na kraj pameti:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside.....

Hvala svima evo končano je sve stavljneo..ima još nekih sitnica..danas zamjenjeno ulje, nasut atf, permant,filteri, zavaren auspuh komplet fi 52.....i evo jedne slike kkao izgleda trenutno sad motorni prostor...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


E odoh se večereas vozazi pa vam javim utiske...pozzzzzz:cool:;)
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

Bravo majstore :cool:

Sad mjenjaj felge :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

a fino izgleda motor... dobar suh... bar tako djeluje na slikama.... da se navozas abd;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

Evo mene...sa vožnje..i odmah problem izgleda da vakum nije spojen kako treba i turbo mi nikako ne radi..ide ko obični 1.9 d......jbg..dok bajram ne prođe ništa od toga....pa ćemo riješavati...pozzz:icon_sad:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

drug ja ne volim dizele ali auto je odlicno i svaka cast neka je s srecom ;):icon_smile:
 
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

bad_look je napisao(la):
Evo mene...sa vožnje..i odmah problem izgleda da vakum nije spojen kako treba i turbo mi nikako ne radi..ide ko obični 1.9 d......jbg..dok bajram ne prođe ništa od toga....pa ćemo riješavati...pozzz:icon_sad:

nije ti spojeno crijevo sto ide sa usisne grane na bosch pumpu, to mozes i sam uradit, treba ti 30cm tankog crijeva
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

Ok drug pogledaću to...al kad Bjaram prođe........hvala na savjetu..pozzzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

Hvala drug...al vjeruj mi prema onom 1.6 s ovim drugo auto.....Velika razlika..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style...MOTOR inside...finish str..62

MA sigurno da jeste, kod rodjaka u trojci je taj motor iznenadio me kako ide, jos je TD, a u dvojci mogu misliti drama!:cool:
 
Top