Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Početnik
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

super,ali samo jedna zamjerka,dok je bio skinut sto ga nisi malo sredio i sl.Ocistio ofarbo i tako.
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

e to jeste zamjerka stari je vozio majstoru bilo mu uspu nije mene bilo pa je on to zamjenio odmah...znači uzmi i postavi a srediću ja njega..ne sikiraj se ti...pozzz:cool:
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

bad_look je napisao(la):
e to jeste zamjerka stari je vozio majstoru bilo mu uspu nije mene bilo pa je on to zamjenio odmah...znači uzmi i postavi a srediću ja njega..ne sikiraj se ti...pozzz:cool:
ok oprastam onda :icon_biggrin::lol:


jos samo ta crijeva od mk nadji i to je to :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

Ako ima neko komplet crijeva ova metalna uzeo bih, pitao sma na otpadu nemaju sve jbg.......al bitno je d aje kočnica bolja...pozzzz:cool:

Još d anapomene da su kočnice danas ozračene i prednje i zadnje...i koči dosta bolje.....:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

Mozda malo dok se razrade ta kljesta, malo vozaj, ne bi rekao da je do crijeva!;)
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

nema sanse da je do crijeva, ako su dobro ozracena, kad to sve fino nalegne, jos jednom ozracis i ima da koci ko veliki :cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

E Noke naleglo je ima mjesec pa sam neki dan zamjenio glavni kočioni i bocu sa njim.Pa su tad ozračene i prednje i zadnje kočnice, i po meni sad dobro koči, nije više niska kočnica, mada moj stari kaže mora to još bolje da koči.....pa eto vidjećemo, možda se baš nije razradilo...A nešto smo kontali kod trice su šira crijeva i kočioni šalje više ulja ondsno veći pritisak i zato bi bolje kočio, kod mene su standardna dvicina ona metalna......to smo kontali....:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

mah.. zamaras se glupostima, ali eto kako hoces :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-slikee

Ma sinoć sam vozao poslije tog servisa i baš s ezaltio na semafor kroz žuto i stao bez proklizavanja vidi se da baš kočnica fata i dosta se podigla.....ja sam zadovoljan, al eto uvijek ima nešto da fali...hehehhehee:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Glavni kočioni-nove slike

Evo slučajno naletih na jednu sliku od prije 2-3 god kako je golfać izgledao..pa reko da je stavim...pozzzzz


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Stara slika

Ma klasika bilo sve sad je dosta bolji...hehehehhehe...pozzzz:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..mali photo session....

meni nije nesto maska sa duplim farovima bez znaka, bolje ti izgleda sa znakom ;)
 
Top