Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Ma nije da ne vjeruje al ću farbati kliješta u crvenu pa ću skidati točak pa ću vijedti...a kočnice su dosta bolje i nemaš obzira a one već stale.....heheheh...xd:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

I kod mene na Polu su Lucas:cool::cool:
morat cu i ja svoje ofarbat u crveno, slozit ce mi se sa crvenom chizom na felgi:icon_biggrin:
jel bilo tesko skinut onu boju koju je neko prije tebe nanio
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Nije ima onaj nastavak na brusilicu koji lagano skida ovu boju smao tako to je urađeno za 5 min danas....Lucas su dobre kočnice ....pozzzz:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

jel ti niska kocnica ?
ja isto trebam uradit, pa se lomim u vezi glavnog kocionog (u motornom prostoru), jer se u pravilu i on mijenja..
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Fata mi napola pedale, al treba je ozračiti, i rekli su mi da će podići jedno 2cm nakon 1000km pređenih.....sad fino koči pa ćemo vidjeti , evo sad sa tehničkog sve ispeavno bez problema..pozzzzz:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

super druze , dobri diskovi iste koristim,imas li nazad ? ako ne , to jos uradi vidjeces tek razliku ;)
 
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

enesss je napisao(la):
super druze , dobri diskovi iste koristim,imas li nazad ? ako ne , to jos uradi vidjeces tek razliku ;)

Sa diskovima naprijed i nazad kocnica fata ko luda... kod mene su sva cetiri diska, samo dirni kocnicu, odmah koci... i puno je sigurnije... moj savjet, diskove pozadi.. em sto ljepse izgleda em i bolje koci ;)
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

jedini problem je sto na golfu ti diskovi nisu bas dobro rijeseni,cesto znaju blokirati, pogotovo rucna..
po meni, bolja opcija je kupiti vece dobose, od trice ili passata :cool:

ugl, jako pametna investicija ;)
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

.nOKe je napisao(la):
jedini problem je sto na golfu ti diskovi nisu bas dobro rijeseni,cesto znaju blokirati, pogotovo rucna..
po meni, bolja opcija je kupiti vece dobose, od trice ili passata :cool:

ugl, jako pametna investicija ;)

tacno , rucna zna zezati (zapekne cilindar) .... rjesenje ... kociona kljesta od mk4 aluminiumska pasu nazad
ili od g60 takodjer aluminiumska pasu nazad i na golf 2 i mk3 i onda nema problema
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

enesss je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
jedini problem je sto na golfu ti diskovi nisu bas dobro rijeseni,cesto znaju blokirati, pogotovo rucna..
po meni, bolja opcija je kupiti vece dobose, od trice ili passata :cool:

ugl, jako pametna investicija ;)

tacno , rucna zna zezati (zapekne cilindar) .... rjesenje ... kociona kljesta od mk4 aluminiumska pasu nazad
ili od g60 takodjer aluminiumska pasu nazad i na golf 2 i mk3 i onda nema problema

ehhhhh, to je vec.. puno posla :D
ja sam se dosta razmisljao o tome, probao auto sa diskovima, nije mi se svidjelo, mislim nije neka extra velika razlika, pogotovo sto ja ne vozim toliko agresivno i onda nabacio ovaj set koji on ima na autu, odlicna stvar ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

.nOKe je napisao(la):
jedini problem je sto na golfu ti diskovi nisu bas dobro rijeseni,cesto znaju blokirati, pogotovo rucna..
po meni, bolja opcija je kupiti vece dobose, od trice ili passata :cool:

ugl, jako pametna investicija ;)

kod mene su diskovi nazad i nikad nisam imao problema sa rucnom ali zato gdje god parkiram auto potegnem rucnu barem 2 zuba da nemoze zablokirati mehanizam od rucne ;)icon_wink:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...

Ma izgleda da ću mjenjati taj glavni kočnioni pod haubom staviti i to od mk3 pa nek je svekako treba.....a Noke idu zadnji doboši odnosno tromble od trice, sa ručnom uskoro......pozzzz

Evo danas sam odradio kliješta , glavčine sredio sve ošmirglao i ofarbao, i takođe konačno nabavio org čepove za stare ručke od podizača, sad je puno ljepše, i da na discovima piše 18mm, ja ih mjerio ima 20mm....



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Nove kočice od mk3...Slike

Večras nabavljene plastika od ćlana Anes ko, pa sutra ide na ugradnju jedna plastika oko volana a druga idpod kasete što dođe od novije tipe plastika.....sutra slike.....čisto da skinem prašinu sa garaže...pozzz:cool:
 
Top