Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...

Evo slika malo sam oprao plastike izbacio stare i ubacio nove fali mi još ona lijeva ispod volana od novije tipe da nađem ,ako ko ima neka se javi.......Ovu oko volana nisam ugrađivo, nju ću nekad pred zimu mrsko mi volan skidati sad pa evo slika...pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

Ma sve je orginalno šaraf na šaraf..tako da nije bilo problema postaviti...hvala Armine..pozzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

anes golf je napisao(la):
dobra plastika i puno srece ;);)

Heheh hvala drug i tebi takođe...ako bude još kakvih stvari za dvicu povoljno ili ova plastika s alijeve strane javi...pozzz
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

Svidja mi se sto si pedantan.Predobro odradjeno.Svaka cast ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

a jbg neki kažu vrlina neki mana..al sam picajzla nema dalje..jbg...hvala i pozz..drućže...:cool:
 
Početnik
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

bad_look je napisao(la):
a jbg neki kažu vrlina neki mana..al sam picajzla nema dalje..jbg...hvala i pozz..drućže...:cool:
Definitivno vrlina.Svaka cast jos jednom :cool:
 
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

fino, imam ja plastiku od novije tipe :D:D, da si ranije napiso ponio bi ti, juce sam bio cijeli dan u SA
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

GreenDevil je napisao(la):
fino, imam ja plastiku od novije tipe :D:D, da si ranije napiso ponio bi ti, juce sam bio cijeli dan u SA
E jbg nisam znao, ostavi je druže meni kad god kreneš ostavi mi samo poruku ovdje ja ti dam broj pa ćemo negdje kahvenisati i dami daš to jel dog????
 
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

bad_look je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
fino, imam ja plastiku od novije tipe :D:D, da si ranije napiso ponio bi ti, juce sam bio cijeli dan u SA
E jbg nisam znao, ostavi je druže meni kad god kreneš ostavi mi samo poruku ovdje ja ti dam broj pa ćemo negdje kahvenisati i dami daš to jel dog????

ma nije problem ;)
sutra ti slikam da vidis, bila je na mom Golfu, 88. god
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

GreenDevil je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
fino, imam ja plastiku od novije tipe :D:D, da si ranije napiso ponio bi ti, juce sam bio cijeli dan u SA
E jbg nisam znao, ostavi je druže meni kad god kreneš ostavi mi samo poruku ovdje ja ti dam broj pa ćemo negdje kahvenisati i dami daš to jel dog????

ma nije problem ;)
sutra ti slikam da vidis, bila je na mom Golfu, 88. god
Ma može drug ja imam onu od straije tipe valjda je to ona novija što piše na njoj nešto eletric kod one kutije za osigurače????
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Neke plastike...SLIKEE

Evo danas zamijenjen i taj galvni kočioni i boca od kočnica.....i dosta je bolja kočnica mada kažu da ih dobio pravu snagu tih kočnica treba i srijeva mijenjati od mk3 jer su šira i šalju više ulja.....evo slika...pozzz


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Top