Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
RE: Golf 2 GTI

visoke su to gume stavi 45 profil, ili 195-45...et sto manji , jota sto vise :cool:
mogu i 15ke ali onda spustanje obavezno

p.s. ovaj gti je jeben ko ruska sobarica :)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

AnDel je napisao(la):
visoke su to gume stavi 45 profil, ili 195-45...et sto manji , jota sto vise :cool:
mogu i 15ke ali onda spustanje obavezno

p.s. ovaj gti je jeben ko ruska sobarica :)
He he,ma ja sam ti Andele vise vozac nego styler sto neki kazu,na ovim gumama se super ponasa i klancas s njim gdje hoces,15ke nebi, kontao sam staviti neke 16ke jotare bas na 45 profilu ali kad na tome jednom prodjes relaciju Svitava-Neum predomislis se,mozda nekad ali samo 16ke dolaze u obzir.Prije sam imao golfa strugala ralica po cesti,pazi na svaki nabor i vise mi je dopizdilo,ovo mi je neki omjer izgleda i vozljivosti idealan a i nisam vise neki bas ljubitelj zakovanih auta kao prije.Spustanje mi nije problem na gewindama je ;).
 
Član
RE: Golf 2 GTI

vidio golfa u srijedu kad sam bio dole,prvo u garaži a kasnije i u vožnji.fin pravo.vidio i zelenu dvicu na pumpi,moćna je pravo.nisam se mog'o javiti,ovo moje govno od telefona crklo,a od prijatelja nijedan nema internet na mobitelu pa nisam mogao broj da ti nađem,a zaboravio dok sam bio kući.uglavnom,drugi put zovem. ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

wade je napisao(la):
vidio golfa u srijedu kad sam bio dole,prvo u garaži a kasnije i u vožnji.fin pravo.vidio i zelenu dvicu na pumpi,moćna je pravo.nisam se mog'o javiti,ovo moje go*no od telefona crklo,a od prijatelja nijedan nema internet na mobitelu pa nisam mogao broj da ti nađem,a zaboravio dok sam bio kući.uglavnom,drugi put zovem. ;)
;)
 
RE: Golf 2 GTI

Idući put tko kaže da je bio u Neumu a nije se javio dobiva BAN na mjesec dana... a možda i na duže... :D
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Misoo TDI je napisao(la):
Golf je do jaja ;) Sve pohvale,retrovizori su drama :cool:
Hvala Miso,puno sam vozackog vremena provodio u kombiju tako da sam navikao stalno gledati u retrovizore pa mi je bila prava robija naviknuti se na ove male ali sad su mi ok.
 
Početnik
RE: Golf 2 GTI

http://www.youtube.com/watch?v=jZ0CoKVT5jQ&NR=1 :lol::lol:

Dobar Golf druze ! ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

G2_1.6B je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=jZ0CoKVT5jQ&NR=1 :lol::lol:

Dobar Golf druze ! ;)
Hvala,a pjesma je :lol: ,a naj jaci komentar ispod

Napravim policajku pa izletim na magistralu... xDD Prava za ove nase seljake sto se kur*e sa golfom 2... :lol:
 
Član
RE: Golf 2 GTI 16v ubacen :)

Evo upregao sam jos malo konja za getacu :icon_biggrin: nije vise 8v
Legao 9A




Dakle upao 2.0 16v 9A motor 100kw/136ks.Covjek ubacio dizela u Pasata a ja mu pohotno zgrabio benzinku i bjez :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI 16v motor ubacen :)

bravo majstore, ko grom iz vedra neba,,, dobar update, fino izgleda motorni prostor;)
posebno s ovim novim motorom:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI ,16v motor ubacen :)

Ovo je najbolje neplaniramo....sve pohvale za motor i auto...pozzzzz:cool:
 
Top