Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
RE: Golf 2 GTI

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar gti:cool: samo mu fale duboki branici:icon_biggrin:
kako te motor slusa, potrosnja i sl:icon_question:
Meni se ne svidjaju duboki.Motor je dobar,ako ga ne cepis ne trosi puno ali kad stisnes vidis kako kazaljka od goriva pada:icon_biggrin: ali nisam detaljno mjerio,ako čepis gas srče dobro,al jbga izdrzi se,da sam mislio na potrosnju uzeo bi dizla ili 1.3.Uglavnom podnosljiva je 8-15 litara :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Pričali smo o potrošnji. Meni je digifant kada se cjepa uzimao najmanje od svih auta. Vazda oko 10-11 litara. Pug gradske uzima bar litar više, vani litar, litar ipol manje.
 
Član
RE: Golf 2 GTI

ZELA GTI je napisao(la):
Pričali smo o potrošnji. Meni je digifant kada se cjepa uzimao najmanje od svih auta. Vazda oko 10-11 litara. Pug gradske uzima bar litar više, vani litar, litar ipol manje.
Pa mislim da je tu negdje,skoci do 10-11 litara kad ga bas cepis punim.


Btw,gledao sam slike od onoga tvog negdje mi je Porshefan pokazivao,sjecam se da je bio:cool:.Ako mozes daj link da ga pogledam opet malo.
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Lijep Golfic, a i fino ide :D
Sad krece ljetna sezona na Jadranu pa cu u Neum poslovno dolaziti svako 15-ak dana, mislim da cu vam dosadit ovo ljeto :p :cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

nedim_206 je napisao(la):
klasika, a prejako, svaka cast drug :)

sandy_mo je napisao(la):
Lijep Golfic, a i fino ide :D
Sad krece ljetna sezona na Jadranu pa cu u Neum poslovno dolaziti svako 15-ak dana, mislim da cu vam dosadit ovo ljeto :p :cool::cool:
Hvala momcovi, organiziracemo vjerovatno jedan meet jednu nedjelju u 6 mjesecu malo veci objavicemo na okupljanjima pa lijepo svi na kupanje a popodne na rostilj,pivu i malo potezanja i paljevine guma ;) Sandy uvijek si dobrodosao i ti i ostali.
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Par puta sam vidio auto u Neumu, ali tebi ni traga ni glasa :icon_smile:... a imao sam namjeru da sjednemo i malo kafenisemo.

Vidimo se mozad krajem mjeseca;)
auto je tip top.
 
Početnik
RE: Golf 2 GTI

Uff odavno golfa nisma vidio da mi je bolje legao,svaka cast prelijep je..Samo malo u pod prednji kraj :cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

msm da sam proslu nedelju vidio golfa u jednoj otvorenoj ko garazi, nesto natkriveno, kad silazis dole prema hotelu sunce..
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Poz momcovi,Dado i Elmire veci dio dana sam dole ispod "Sunca" i motam se po Neumu ako vidite negdje lika u zastitarskoj uniformi Ipona dvometrasa to sam ja :icon_biggrin: a imaju i kolege ispred banki u Neumu pa pitajte za Darka ,ta otvorena garaza sto je moj golf u njoj iznad mi je je kuca,uglavnom da popijemo po ljutu ;)


Ili ako imate dobar remus samo negdje zagasajte da se upali alarm na nekom objektu i ja odmah dolazim,interveniram brze nego vatrogasac Mirko :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Bio sam u Neumu ovih dana i bas sam zagledao po parkinzima ima li gti-ja i nigdje ga nisam nasao :icon_sad:
Dangubu i Đureta sam vidjao nekoliko puta a tebe niotkud :lol:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

nemanja34 je napisao(la):
Bio sam u Neumu ovih dana i bas sam zagledao po parkinzima ima li gti-ja i nigdje ga nisam nasao :icon_sad:
Dangubu i Đureta sam vidjao nekoliko puta a tebe niotkud :lol:
Znas dangubu sa zelenkom i Culeta :lol: ,cim vidis njega i culeta javi mi se da kafendisemo,pitaj za Ciru.
Maloprije gasali malo po nasoj lokalnoj pisti i Cule se slomio s motora :lol: ,par ogrebotina,dobro je prosao,jos uvjek jauce ali dobro je.
 
RE: Golf 2 GTI

Samo naprijed i ništa ne propuštaj slučaju, ono što zamisliš to uradi,a za kajanje uvijek ima mjesta bar ja tako mislim.
 
Član
RE: Golf 2 GTI

mirsadgolf je napisao(la):
Samo naprijed i ništa ne propuštaj slučaju, ono što zamisliš to uradi,a za kajanje uvijek ima mjesta bar ja tako mislim.
:icon_question: Sto zamisljam uraditi,zbog cega bi se kajao? :icon_biggrin:
 
Top