Golf 2 GTI -16 V-KR

Golf 2 GTI -16 V-KR

Član
RE: Golf 2 GTI

Ma znam onako iz vidjenja, steta sto se nismo upoznali bio sam tamo 15 dana, mozda opet u 8 mjesecu dodjem tako da cu se javiti 100% par dana unaprijed pa da kafenisemo :cool:
 
RE: Golf 2 GTI

Vidim da vas puno dolazi u Neum, ali nitko se ne javlja... pa šta je ... ne živimo u Zimbabveu neće vas lavovi pojest ako se javite za kafu... :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Ja sam ga isto kod konzuma vidio u cetvrtak i bio je zeleni golf 2 i jos neka cunirana auta , al vas nisam nigdje upratio :(
 
Član
RE: Golf 2 GTI

extra golf stvarno, fine felge, samo im nabaci poklopce i bice;), a golf je ko bombona ;), a jos crniiiiiiiiiiiii uh :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Vidim dosta ekipe dolazi u Neum,ajde kad se namjerite ovamo zavirite mi u broj moba na profilu pa da kafendisemo.

@bycky imao sam prije duju sa kitom pa sam se isceifio sad mi se vise svidjaju tanki branici posebno jer su rijetko na gti duji,zasad necu nista dirati ;)

dami2580 je napisao(la):
extra golf stvarno, fine felge, samo im nabaci poklopce i bice;), a golf je ko bombona ;), a jos crniiiiiiiiiiiii uh :cool::cool::cool:
Hvala druze na rijecima pohvale za moju vjernu kociju :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 GTI

A vidi golfijanera majke ti mile, kad cemo se potegnut brm brm, ono leteci start, ti u petoj ja u prvoj trkamo se na 40.2 metra :cool: Dobra pegla, druze ;)
 
Član
RE: Golf 2 GTI

tibor987 je napisao(la):
A vidi golfijanera majke ti mile, kad cemo se potegnut brm brm, ono leteci start, ti u petoj ja u prvoj trkamo se na 40.2 metra :cool: Dobra pegla, druze ;)
Poz Tibore,stalno me nesto izazivas,te ko ce popit vise pive te da se potegnemo,bojim se da nebudes frustriran kad izgubis na svim poljima :D a trku si smislio pravo :lol: to treba predloziti FIA i kao novu disciplinu ;)
 

IKO

Član
RE: Golf 2 GTI

svaka cast golf je :cool: mozes li mi samo reci sa kojeg su auta ti retrovizori jer takve i ja sebi trazim pa da znam na kojem autu su dolazili?
 
Član
RE: Golf 2 GTI

Iko je napisao(la):
svaka cast golf je :cool: mozes li mi samo reci sa kojeg su auta ti retrovizori jer takve i ja sebi trazim pa da znam na kojem autu su dolazili?
Neznam iko,dosli na njemu kad sam ga kupio nisam ih ja stavljao.
 
RE: Golf 2 GTI

To su dtm retrovizori ja mislim...i ne vjerujem da su dolazili i na jednom autu OEM,mislim da ih se moze uzeti ono posebno samo gdje treba naci
 
Top