Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Duja mk2 9A

bas gledam!
bez body kit-a,bez bbs!
odlican!
imas svu moju podrsku,i pomoc sto budes trebao!
 
RE: Duja mk2 9A

vrati steku i na desna prednja vrata i bice extra,inace sve do sada je super odradjeno svaka cast
 
RE: Duja mk2 9A

MADA FAKA je napisao(la):
bas gledam!
bez body kit-a,bez bbs!
odlican!
imas svu moju podrsku,i pomoc sto budes trebao!

Hvala furamo isti stil...

Frenkie-3B je napisao(la):
vrati steku i na desna prednja vrata i bice extra,inace sve do sada je super odradjeno svaka cast

Necu...komplicirano mi je ,lakse skinut ovu vozacevu...neka jos malo nadam se da cu vas razveselit tim updateom:icon_smile:
 
RE: Duja mk2 9A

Stigao novi 2y mjenjac...power rohr i ispusna 4-2-1.
Hvala clanu MADA FAKA (dragan) sto je uredno ispostovao dogovor,frendu svaka cast...nadam se da cemo se imati priliku drugi put i vidjeti...
Evo slika
1z569oh.jpg

2aeox39.jpg

2hhzvvc.jpg


Ceka se obrada glave pa na sarafanje...nadam se da ce do proljeca biti spreman za vatriranje... ;-)
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Super, ovakva izduvna je i kod mene, samo bi ti savjetovao da umjesto ovih spojnica stavis fleksibilna crijeva, dosta manje vibracija prenosi u auto i gledao sam na nekom svabskom forumu uzmu azbestnu traku i umotaju grane utisa je dosta!
A ova izduvna je extra, na krajnjim obrtajima podivlja!!! :)
 
RE: Duja mk2 9A

dohc24v je napisao(la):
Čestitke šjor...lijep update;)
Do kada više ulaganja:lol:

Hvala hvala jos samo fali ovo da netko ispolira
70gcuu.jpg

:lol::lol::lol:
Frendu ulaganje je cijeli zivot...sta ces kad smo tako izabrali...jbg...:icon_cry::icon_smile:
 
RE: Duja mk2 9A

:cool::cool: super felge za poliranje ;)

kad se odradi bit ce super :cool:

imam jedan borbet cep od felge poklanjam ti ako hoces nek se nadje moze zatrebat a mene smeta send mi na pm podatke ide kovertom u livno ;)
 
RE: Duja mk2 9A

GolFanatiCars je napisao(la):
:cool::cool: super felge za poliranje ;)

kad se odradi bit ce super :cool:

imam jedan borbet cep od felge poklanjam ti ako hoces nek se nadje moze zatrebat a mene smeta send mi na pm podatke ide kovertom u livno ;)

Kako si znao bas mi fali jedan:icon_smile::icon_smile:??
 
RE: Duja mk2 9A

dzinn16v je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
:cool::cool: super felge za poliranje ;)

kad se odradi bit ce super :cool:

imam jedan borbet cep od felge poklanjam ti ako hoces nek se nadje moze zatrebat a mene smeta send mi na pm podatke ide kovertom u livno ;)

Kako si znao bas mi fali jedan:icon_smile::icon_smile:??

nisam znao nego sam darezljiv i bas sam se pitao imali iko borbet da mu poklonim i eto ugledam ti felge i reko evo koga cu usrecit ;)
;) 1 ali vrijedan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top