Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Duja mk2 9A

Fina rucica, samo da li se moze zameniti ta plastika sa prikazanim rasporedom brzina? Mislim ono, bilo bi zalosno da tako redak primerak bude naruzen tim sitnim propustom ....
 
RE: Duja mk2 9A

Twister je napisao(la):
Fina rucica, samo da li se moze zameniti ta plastika sa prikazanim rasporedom brzina? Mislim ono, bilo bi zalosno da tako redak primerak bude naruzen tim sitnim propustom ....

Nadam se da cu uspijeti nesto rijesit iu vezi toga...a ako kkada naleti u boljem stanju uzet cemo je...od viska ne boli glava:icon_smile:
 
Član
RE: Duja mk2 9A

MADA FAKA je napisao(la):
kolega!
nevelis nista za dijelove!

Ma sav je izgubljen odkako si mu poslao dijelove kolega....zato i ne piše...sigurno je pre zadovoljan i pozdrav za Vinkovce;)

dzinn16v je napisao(la):
dohc24v je napisao(la):
Čestitke šjor...lijep update;)
Do kada više ulaganja:lol:

Hvala hvala jos samo fali ovo da netko ispolira
70gcuu.jpg

:lol::lol::lol:
Frendu ulaganje je cijeli zivot...sta ces kad smo tako izabrali...jbg...:icon_cry::icon_smile:

Ima ko ispolirat...samo vrijedi ona stara...daj konju zobi pa će vuć:lol:;)
Odkako sam zavolio aute znao sam da sam puška....ulaganja će biti dok smo živi i tako ćemo i umrijeti (bar ja);)
 
RE: Duja mk2 9A

Evo da ne mislite da se radi samo na mehanici motora...ima malo i sminke i udobnosti...:icon_smile:
Danas dosla sjedala iz golfa 3 colour concept...Sutra stize i zadnja klupa nije ju danas frend mogao dovesti nije bilo mjesta slikat cu...Mislim da vrijede 250E:icon_smile::icon_smile:
9gedzb.jpg

104p6qc.jpg

I ja imaju grijace da mi se pozadina ne smrzne zimi...jos to sve sklepat u duju i extra ja zadovoljan:icon_smile::icon_biggrin:
 
RE: Duja mk2 9A

Twister je napisao(la):
:icon_eek:
Pefect ;)

sam se pitam od cega je ta bela fleka :lol:

Nije to:icon_smile:
Zbog toga sto ti mislis sam i kupio kozna dosta mi je vise kemijskog ciscenja,s ovih samo pobrises:lol:
Ma netko ih zafarbo bijelom bojom:icon_sad:Ali ocistit ce se;)
 
RE: Duja mk2 9A

a koji ugodjaj u autu ces sada imati ;) sjedista su savrsena, posebno mi se svidja sto su komplet crna ;)

sve bez greške :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top