Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Duja mk2 9A

Tabla ceka bolje dane...fali mi par sitnica...za pozicije sam doveo zice...i probusio zmigavce jer nemaju tvornicki ostavljeno za pozicije...i stavio SMD ldiode...
 
RE: Duja mk2 9A

evo sinoc stiglo nesto zbog cega mi je nova godina odmah ljepse zapocela...
Siroki usisi 50mm...Hvala clanu KENO sto je ispostovao dogovor...respect
sad joj slijedi poliranje (tko ce opet :-( )pa onda na auto da lakse dise :)
2rvzvuv.jpg

21e92io.jpg
 
RE: Duja mk2 9A

Super stvar :cool: kako ce samo motor bit ljepsi na pogled kad ispoliras a naravno bit ce tu i poboljsanja za motor :icon_biggrin:
 
RE: Duja mk2 9A

dzinn16v je napisao(la):
Tabla ceka bolje dane...fali mi par sitnica...za pozicije sam doveo zice...i probusio zmigavce jer nemaju tvornicki ostavljeno za pozicije...i stavio SMD ldiode...

imas li slika ovih pozicija, i ja se vec 15ak dana spremam da ih ugradim,
ali mi se neda od ove zime proklete;)
 
Član
RE: Duja mk2 9A

Ma golfek je za desetku... nema sta vise raditi na njemu, svi dalji radovi su finese i to se ne racuna... hahahaa

Samo naprjed, svaka cast...
 
RE: Duja mk2 9A

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Tabla ceka bolje dane...fali mi par sitnica...za pozicije sam doveo zice...i probusio zmigavce jer nemaju tvornicki ostavljeno za pozicije...i stavio SMD ldiode...

imas li slika ovih pozicija, i ja se vec 15ak dana spremam da ih ugradim,
ali mi se neda od ove zime proklete;)

Nisam slikao nista oko pozicije jbg...ako uhvatim vremena nabacit cu ti par slika


srdjan014 je napisao(la):
Ma golfek je za desetku... nema sta vise raditi na njemu, svi dalji radovi su finese i to se ne racuna... hahahaa

Samo naprjed, svaka cast...

Ima jos nekih sitnica bas kako kazes...uvijek moze malo bolje...
hvala na pozitivnim komentarima;):icon_smile:
 
RE: Duja mk2 9A

Evo par novih sitnica...Glava nova ide na obradu,kupljen i novi poklopac ventila da ga mogu srediti a uz to da mogu vozati auto
Kupljen novi dio usisa ovaj mi je nekako ljepsi,a i treba mi jer cekam power rohr pa da ga mogu staviti...
2wcr8zl.jpg

14kgy34.jpg

2u7pqur.jpg

Malo i stylinga
fe40pl.jpg

Evo usporedba stare i nove usisne grane 40mm i 50 mm dosta je sira
2zyc1l2.jpg


Nadam se samo da ce se ovaj snijeg brzo otopiti da se provozam do clana MADA FAKA kod njega me ceka oispusna abarth 4-2-1 i power-rohr i novi mjenjac...
Mislim da ce s obradenom glavom,KR bregastim,usisom50mm i ispusnom golfic biti jos ludji...
28rzf4k.jpg

2yvv03o.jpg


Dragane ima li snijega kod tebe?Hocemo uspit rijesit ista da se vidimo ovu nedjelju?;)
 

IKO

Član
RE: Duja mk2 9A

dzinn16v je napisao(la):
Evo par novih sitnica...Glava nova ide na obradu,kupljen i novi poklopac ventila da ga mogu srediti a uz to da mogu vozati auto
Kupljen novi dio usisa ovaj mi je nekako ljepsi,a i treba mi jer cekam power rohr pa da ga mogu staviti...
2wcr8zl.jpg

14kgy34.jpg

2u7pqur.jpg

Malo i stylinga
fe40pl.jpg

Evo usporedba stare i nove usisne grane 40mm i 50 mm dosta je sira

cestitari su to ici ce golf ko lud
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top