Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

Konacno kod mene dvije kutije koje su kostale 300 kuna muslimanskih. Kratki plinski amortizeri za bravo 2.0 20v

35bgt40.jpg

195nqp.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

Mao se napredovalo, danas su se montirali amortizeri, iskitovala se karambolka koja ce u narednih 2 dana kod druga sikime i rastavljeni su trapovi skroz, poskidano sve.

Razlika amortizera stari uljni i novi plinski kratki:

11aie52.jpg


Rastavljeni trapovi.

wlqeqp.jpg

21d1v68.jpg

ogmo1v.jpg


Karambolka iskitovana.

29coups.jpg

aup2g.jpg

2r6ziag.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

Stvarno si ga sredio nema dalje svaka cast, puno srece u daljim radovima i redovno nas izvjestavaj o uradjenom kao i do sada ;)

Jedva cekam da vidim kako ce ispasti finalni proizvod jos kad strasna masinka sjedne bice to zvjer nad zvjerima :D:D:D
 
Član
RE: Bravo Projekat

svaka cast bit ce zvijer... kako napreduju farovi licil to na pravu stvar (audija) :D:D
 
Početnik
RE: Bravo Projekat

Jel ured smontiran Bravos,nestrpljivo iscekujem nove slicice s ovim novim doradama...
 
Član
RE: Bravo Projekat

Nastavljeno sa kupovinom dijelova, danas smouzeli lafete sa selenima i kuglama, a legli su i stabilizatori balans stange. Sutra abd idemo dalje u potragu za preostalim dijelovima.

kupljeno danas.

v8lf69.jpg
 
RE: Bravo Projekat

ne da nije lose,nego je perfentno,s tim da ni ja nisam za nalju na sajbu,ali drug ovo je za veliki respect,svaka cast!

samo jedna primjedba,malo manje slika stavljaj,nekad je manje bolje.:)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Konacno sam pronasao i dijelove koji su me usporavali u nastavku radova.

Dakle pronasao sam glavcine i klijesta za diskove 284,
Isti diskovi glavcine i klijesta upotrebljavaju se na Alfi 145 2.0 16v, alfi 155 2.5 v6, alfi 156 2.0 16v i 2.5 v6, tipo 2.0 16v grand turismo i nekim lancama ali zbog rijetkosti ovih modela bilo je extra tesko naci.

Glavcina:
35jxmvc.jpg


Cesljusti ili klijesta:
acr72q.jpg


I dobio sam gratis prednje distancere.
9t0hdu.jpg


Odmah se pocelo sa ciscenjem od korozije i pripremanjem za farbanje, naravno u crvenu boju.

Ciscenje od hrđe.
2nuli6g.jpg


Nastavak slijedi.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Nema sklepati tibore, sve gledam da uradim sto bolje jer sve radim svojim rukama i on ce biti mojih ruku djelo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top