Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Bravo Projekat

svaka cast momak, skucko si ga exstra, sve mi se svidja a nadam se da neces staviti one neonke ispod auta........ svee je super samo nemoj to ....... ;)

sve u svemu Zzzuja koja kosta ;)
 
RE: Bravo Projekat

trizex je napisao(la):
R19_Fanatic je napisao(la):
Clean bibi je pravi,i meni se sviđa ta plava vozilica.
A daj mi reci koje si tačno motore koristio za otvaranje vrata i
gdje si ih nabavio?

Kupis kit za centralno zakljucavanje. Uzmes te motorice i umjesto da ih montiras na sipkicu od brave, montiras ih na sipkicu koja vodi od rucice u unutrasnjosti koja otvara vrata. Ideja jednostavna ko pasulj, samo treba kulturno pospajati sve to na odg. daljinski itd.

Sorry za OT


Da da,znam znam,sve je to uredu al navodno ovi uobičajni motorići
dok temperatura padne ispod nule znaju smrznuti. Šta onda,he he,čekam da otopli jel? ;) Možda lupam al tako mi drugi govorili pa pitam ovdje.

Sorry što koristim oavj thread.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Ne znam otkud ti to, kome god sam stavio centralno naknadno u auto, radilo je ha minus ha zega.
 
RE: Bravo Projekat

jaooooo koja perverzija. nemoj ga prodavati. ostavi ga u garazi nek stoji. i otvori vrata nek ljudi pare oci. ili jednostavno pokloni ga meni. hehehe. ja cu onda se furati s njim. heheh.

pozzz i super je autic zaista. neko ce se usreciti sigurno.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Autic je na prodaju ovakav kakav je znaci sa ovim felama i svim sto je na njemu. a ima more opreme da ni sam neznam sta ima. Cijena je 10500 jer je tek reg. znaci do 25.03.2009. god.
 
Član
RE: Bravo Projekat

Odlucili smo da LAV TUNING uradi nes sa ovim bravom sto niko nece pratiti. Pocele su pripreme za ugradnju strasne masine, a da bi to izveli treba izmjeniti sve trapove i ojacati auto da bi podnio 2.0 20 V turbo iz cupea.

Posto smo odlucili zadrzati bravas jos nastavili smo sa radovima pa smo danas izvrsili zamjenu zadnje osovine sa tromlama sa novom osovinom sa diskovima.

Pocetak je bio rano kad smo do visokog otisli po osovinu.

2jeppgp.jpg


A onda je slijedilo rastavljanje bravasa. Morao se skinuti rezervoar i auspuh kako bi se mogla skinuti stara osovina.

2nva5hc.jpg


Stara osovina:

fxusg2.jpg


Ugradnja i remont starih dijelo sa novim, cjevi,sportskih opruga APEX,dobio sam i plinske amortizere pa smo i njih namontirali i ostalo:

efp99i.jpg


Autic je cekao na klocevima:

qyv90o.jpg


Gotovo i sve vraceno na svoje mjesto,ozracene kocnice i testirano,sve radi bez greske.

2rwopoh.jpg

102o8id.jpg


Kraj je uslijedio oko 19h, hvala vedo,emirex,arman,kile,liga. LAV TUNING
 
Član
RE: Bravo Projekat

svjetla i hauba extra stvarno se smrko prepast ga se u mraku samo meni ovaj prednji branik ne lezi bas ali sve skupa kultura
 
Legend
RE: Bravo Projekat

svaka cast
fakat respect !

jedva cekam da vidim taj turbak u njemu ;)

sretnooo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top