Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Fiat Bravo 2.0 20 vt stigle dizne i nova veca puhalica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Bravo Projekat

Nastavljeno lagano sa radovima, na red dosli prednji amortizeri,tj kompletni trapovi,stavljaju se od 2.0 da bi mogli podnijeti ono sto se sprema...

Urađene jos neke stvarcice kao pozicije R8 i naljepnice na autu...

n3uiqw.jpg


2n1azyc.jpg


Malo smanjena jacina svjetla da bi se vidjelo uslikati

27xpfr9.jpg


konacan rezultat...

2rclx0h.jpg


Naljepnice na vratima...

sou92x.jpg


I jedna na prednjoj sofersajbi...

11vl0g8.jpg
 
Član
RE: Bravo Projekat

extra svaka cast,a sad je skonta sto nisi imao jednog fara u Vilsu,bio na doradi 100%
 
Član
RE: Bravo Projekat

Sporting je napisao(la):
Super je ispalo, jedino mi je mozda malo visak ovaj naslov na sofersajbi

potpis natpis mi je bljak al kad pogledas auto kao cjelinu WOW EXTRA auto
i da pitam kako ste pravili R8 azon ako nije frka??
 
Član
RE: Bravo Projekat

Svaka cast na ideji! Dobra fora, kontao sam ovi dana tako nesh radit, u spojleru!
A mogao si bacit jednu nocnu fotku, da vidimo kako to u sustini svijetli!
 
Član
RE: Bravo Projekat

Natpis nije suvisan kad se vidi u mraku djeluje extra jer je reflektirajuca folija a bit ce slikica ubrzo sad je na doradama pa jos nije sve zavrseno...
 
Član
RE: Bravo Projekat

A sto se tice R8 pozicija to radi ista ekipa LAV Tuning, ili mozda poznatije LIGA gospodar prstenova, ALDEN moja malenkost i VEDO, poznatiji na ovom forumu kao montoja ili Vedo DRAMA...

Rades se slicno prstenovima samo ide malo vise dioda i ima malo vise posla....
 
Član
RE: Bravo Projekat

ma extra buraz, a natpis ne skidaj lego mu je pravo - vidjam ovog brava na dobrinji kod konia odvaljuje auto ;) nek je hairli
 
Član
RE: Bravo Projekat

Alden_SA je napisao(la):
A sto se tice R8 pozicija to radi ista ekipa LAV Tuning, ili mozda poznatije LIGA gospodar prstenova, ALDEN moja malenkost i VEDO, poznatiji na ovom forumu kao montoja ili Vedo DRAMA...

Rades se slicno prstenovima samo ide malo vise dioda i ima malo vise posla....

Vidio sam neki dan auto kod hotela Europa, valjda si ti bio majica AMK "Carbon" i krupan decko! :D Auto mi se uzivo pravo svidjelo, super je odradjen, svaka cast! Sretno u nastavku radova!;)
 
Član
RE: Bravo Projekat

Radi se i dalje, neko vrijeme smo skupljali i narucivali dijeove a ovih dana nastavljamo sa radovima.

Trenutno se radi prepravka stilo karambolke na brava, a i konacno smo nasli kratke plinske amortizere za 2.0 i ti ni manje ni vise nego u Banja Luci, a prije toga sam pola bosne pretrazio i nije ih bilo, nema ih ni a3m ni fk.

Ev slike karambolke u toku prerada.

11748yw.jpg

2eduyw8.jpg

24l1x68.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top