Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
@_minel_ nije tvrd, sasvim je ok , cak ni po losem putu nije neudoban , i sto se toga tice sad bi islo i spustanje jer da mi je do udobnosti kupio bi mercedesa :cool:...jedino tu bi felge bile na vecem udaru pa sam neodlucan zbog toga...
hvala ;)

@saleee bice spustanje na proljece obavezno, bilo bi i prije al ove godine se ulagalo uglavnom u odrzavanje motora tako da je to pojelo dosta novaca, hvala :icon_biggrin:...

@green sta cu ja od tvog aparata od 12 mp sunce ti ljubim :lol:

abd sledece godine idu ozbiljni radovi, ako bude sve kako je planirano idu farovi, xsenoni, spustanje, krov crna folija, muzika, koza i svasta nesta :)
hvala sto ste digli prasinu s teme :)
 
Član
evo jedne pofi slike...da abd bude nesto ovako....;)
7fiatbravoabarthcopy.jpg
 
Član
to kralju, hvala ....to je cilj:cool:
imam boju i felge :icon_biggrin:
ostalo cemo nabaviti , ima da na proljece bude takav nadam se...pragovi i farovi nisu problem, branik ce biti tesko naci....
svaka cast , si ga sredio da valja :cool:

btw. da ne bude da se nista ne radi, povadio sam komplet unutrasnjost i sve temeljno oprao...raduje me da je pod u odlicnom stanju i nema hrdje...prvi sam to sve podigao prije nije vadjeno :)..promjenjen antifriz i et :D


Uploaded with ImageShack.us

p.s. jasta jarni, to su novogodisnje zelje, izmedju ostalog :)
 
Član
Branik kod plasticara prepravit ovaj fabricki :cool:

Trebos i mu sjedista u bijelo da se vidi kroz staklo :icon_smile:

Ova bijela abarh nalja je vrh detalj treba i nju uradit na austu
 
Član
hocu ja to sve, samo nece novcanik :cool:
ako budem prepravljao branik onda ce to biti neka druga varijanta, u slucaju ako ne nadjem ovaj abarth orginal il dobru kopiju ...unutrasnjost ce ici u bijelo normalno s nekim abarth/italia detaljima, imam neke kombinacije u vezi toga da bi naci materijal povoljno....felge ostaju kakve jesu ili ce biti bijela umjesto sive boje samo :)
sve ceka ljeto pa ce krenuti polako nije to neka velika para da se odradi, nadam se da nece biti izvanrednih situacija kao prosle godine ;)
ako je nalja extra da je nabavim, trenutno imam love samo za nju :lol:
 
Top