Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
edo kad bude takav necu dalje :cool:
zlaja dogovorit cemo se , jbga skup si nije te lako angazovat :D:cool:
green recesija jelde :D
realno ne treba puno para za to al jbga nije ni to lako izdvojiti ....
soffa je majstor svog zanata, boljih slika ce biti kad se uradi sta ozbiljno :)
 
Član
Auto je bas lijep ima dobru boju ;) milim da bi mu dobro legli bijeli tockovi :icon_smile: a sad ukusi su razliciti poooozzzzzzzzz
 
Član
Dobro mu stoji i ova kombinacija boje na flegama, ne treba to dirat a i boja je jos dobra, radije par eulozit u gume :cool:
 
Član
hvala vtec, boja ga posebno krasi i pravo je skupa :icon_biggrin:
lijepo bi legli bjeli tockovi ali mi to vec isfurano na plavoj boji skoro svi su tako lakirali...a ovako je super, s tim da ce ici krov u crno tak da ce se uklopiti kombinujem crnu-plavu ;)
iako kad ih budem ponovo lakirao bit' ce razmatranja opcija :)
ado hocu zamjeniti gume naprijed , nazad su ok al moguce da cu sve iste uzeti a moje zadnje prodati, tad bi mogao i lakirati felge da to sve sklopim kako valja i rahat par godina ;)
 
Član
ne mora bubreg,neka ga cuva za stelu,za posao,ako mu tad ne budu trebala obadva.:lol::lol::lol:

Vrsimo lakiranje auta na rate,a moze i placanje u mljecenu,suhi sir,kajmak,a moze i za cumur al da je Banovicki,otvoreni smo za razne opcije.:lol::lol:"valja granat poso".

Dobar fijatus,uhh ovako kada bi ga uradio bio bi bas jebacki,ddobro izgleda s ovom naljom,fin detalj,fine brate ove felgice.;)
 
Član
green ti uvijek neku negativu gonis, nezz cemu to, jel to sto zivis u bosni ili sta :D
gume drze ko lude na suhom, nije to toliko lose ljeti , zimi doduse slabo :icon_biggrin:
pomalo mire ide kad se nadje viska novaca, jbga popijem ja te spojlere za mjesec dana, stas kafana ne smije patiti ni zbog cega :cool:
hvala svima :cool:
 
pa moram bit negativan kad su slikovi jbt, ja auta ne bi vozio dok ne nadjem gume..
vidi kod Belog u Podorasju imal sta za tebe
 
Član
polirao sam malo auto, ali nisam zadovoljan, prvenstveno jer sam uzeo losu pastu, ko karina je, znaci ova :icon_biggrin:
http://www.stacplastic.com/prodotti%5Cimmagini%5CPASTA_ABRASIVA_250.jpg
uzalud bacene pare, i ne primjetim bilo kakvo poboljsanje, osim ako nije za bas starije boje ...dzabe sto sam trljo ko lud:lol:
znaci ne preporucujem ovu pastu nikako ;)

a evo par novih slika, malo se i paucina nahvatala ovdje :icon_biggrin:
photo0133wc.jpg


photo0132wv.jpg


photo0130ip.jpg


zamjenio sam zadnje stop svjetlo na kojem nije bilo zastitnog stakla, uklonio zadnji brisac (visak djelova), ima jos par sitnica da se sredi na guzi da bude tip top :)
uskoro cu da lijepim foliju i jos par sitnica da radim ;)
 
BHT Ovisnik
fin bravo,boja mi se sviđa:cool: samo sto ukloni zadnji brisac,mogao si naci neki ljepsi,mene ispizdi kad mi se nazad sve zaprlja,vise mi nekad radi zadnji brisac:D

ja bih za promjenu malo probao zamjeniti felge,uzeti neke s vise krakova,viđao sam na bravima,drama im leze:cool:
 
Top