Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
adi bice sve samo kad bude novaca, to znaci na ljeto ...hvala :cool:

a skinuo brisac jer skoro da ga i ne koristim, pa mi se to cinilo ok , a puno bolje izgleda sada
felgama sam zadovoljan a ako naleti neka dobra zamjena, nebi imao nista protiv
najvise bi volio oz ultraleggere ;)

rs6 nema se sta skinuti , toliko je 'dobar'...jest low budget ali nigrin za iste novce je bolji 10ak puta, al jbga uze ovaj da probam, ljetos cemo vidjeti da dogovorimo da se ispolira profi... boja je super i ocuvana i sjajna , samo sto sam ja picajzla pa to mora da bude ko ogledalo ;)
 
Član
piano gloss foliju cu na krov , iako bi radije imitaciju talijanske ili nase zastave al' to je komplikovanije za nabaviti vec :cool:
 

rs6

Član
i nije toliko los za akrilne boje ( kad matira boja, daje dobre rezultate doduse kratkog daha ) za svercere ubio se :D

a dogovorit cemo se nije frka, kad budes htio javi ... ;)
 
Član
Samo piano black na krov, It zastava isto nije losa samo je malo isfurana, a bilo koju drugu zastavu da stavis bilo bi smesno :) Xenoni obavezno, bas lepo legnu na brava.;)
 
Član
refresh:cool:
auto je drasticno drugacije, prodao sam ats 16ke i uzeo 14ke i zimske gume, ove celicare sam polakirao u crnu sjajnu tako da su ko nove, na njima je to drugo auto izgledom, iako sam na udobnosti dobio mnogo, ali to mi je manje bitno ...
zamjenio sam i set kvacila, ugradio LUK-ov set, nisam imao priliku da testiram auto na vecim brzinama po ovom vremenu, ali osjetno je da bolje vuce iz niskih obrtaja , tako da manje saltam :cool:
zamjenio sam i komplet alternator , do ljeta planiram da uzmem nove 16ke aBd , neke jos bolje od ovih sto su bile, falcare najradije 7.5 i 9 jota :cool:
i jedna zimska ;)

 
Član
Lijep ti je bravo....
p.s. ako ti zatrebaju original fiatove 16 felge mozemo se dogovoriti povoljno... http://www.pik.ba/artikal/4692224/fiat-stilo-alu-felge-16/
 
Član
panajotis je napisao(la):
Lijep ti je bravo....
p.s. ako ti zatrebaju original fiatove 16 felge mozemo se dogovoriti povoljno... http://www.pik.ba/artikal/4692224/fiat-stilo-alu-felge-16/

trebaju meni,imas p.m anelu pun profil felgi nabi sta na fiata :D
 
Član
ne izgleda ni sada lose, mozda je malo nizi sad, al' 16ke su ipak zakon :cool:
benny ja to ofirno, vise ne prodajem nego sto prodajem :icon_biggrin:
a ne planiram nista fabricko da stavljam, najradije bi ultraleggere, brock b6, ats dtm i slicno, nazad 9 jota , isto uzet cu sportske amortizere za ljetos neke sitne prepravke branika ,i to ce biti ko lisa an ;)

ado i nije neka umjetnicka, nisam ja slikao , moglo je to bolje :)
 
Član
Stavi par stvarni slika :lol: Nemoj ovu umjetnicku,sigurno su mu dobre legle celicne na njegovu plavu boju,,,a ganjaj abarth branike ma da je to malo teze naci ili mi se cini ,,,,uglavnom dobro bi dosle neke prerade al da to ne bude antii,,,imas kod clana madbosna tako nekako nick sto voza onu bravu,,,prodaje nastavak zadnje karambolke pa mislim da bi fino legao ;)
 
Član
ma abart branik je skoro nemoguce naci kod nas, i ako se nadje to su visoke cijene, ako naleti povoljno uzeo bi, ovako imam zamisao da preradim svoje branike malo, neka clean varijanta ce biti..iako je abarth najljepsi
a jesu lijepo su mu i celicne legle, bice koja jos fotka :cool:

ma green sad je to manje bitno, da su bile celicare onda sacuvale bi mi 400-500 maraka sigurno ;)
ipak treba na zimskim zimi vozit' :)
 
AnDel je napisao(la):
ma abart branik je skoro nemoguce naci kod nas, i ako se nadje to su visoke cijene, ako naleti povoljno uzeo bi, ovako imam zamisao da preradim svoje branike malo, neka clean varijanta ce biti..iako je abarth najljepsi
a jesu lijepo su mu i celicne legle, bice koja jos fotka :cool:

ma green sad je to manje bitno, da su bile celicare onda sacuvale bi mi 400-500 maraka sigurno ;)
ipak treba na zimskim zimi vozit' :)

to ti ja kaem...
vidices uskoro moj novi setup:lol:
 
Top