Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Hehehe ma moze sve , i jorgane cemo praviti samo da to krene :D
Ide lagano al ubija psihicki kad kao svi znas vole auta zajebancije i to a jedva na FB dodjoh do 150 lajkova , a jel nikne tema gole srednjoskole , podrzimo kristijana i smjesna videa to se za dan po 20.000 skupi
 
Član
posto imam nekoliko portala i svega znam da je kljuc dizanja grupa uplatiti nekoliko dana par eura, vidjeces lajkova, koliko hoces jbg..
 
Član
Jeste, odaberes sve opcije jednostavno je, biras sta zelis, odmah ti i kaze koliko ces u prosjeku dobiti lajkova i svega
 
Hahaha nemoj tako 18 min je :D a eto ima ponavljanja sto sam pricao ali htio sam bas slikovito da prikazem to sto sam ja primjetio.
Kasnije je malo gasanja i eto da napomenem da mi je Allroad rekao da taj mjenjac bas i nije takav fabricki nego je on to pokvario hahahaha :D
 
Super Moderator
nisam ja pokvario, neko prije mene je pokvario, samo ja nisam popravio haha
sto se tice ovjesa pri kocenju, to je iskljucivo zbog amortizera. to se rijesi dobrim amortizerima - mislim sportskim :D
 
To sam i rekao , prati ba klip sta ti je :D Rekao sam da se uz jos malo ulaganja u taj ovjes i te ostale dzide dobiti jedan pravi sportski dizel :D
 
Top