Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Bas je lijepo slozen ovaj OPC, cesto ga vidim nedjeljom na Energoinvestu... Samo jedna zamjerka sto se tice stikera, mislim da ce teze ici ako ces ih naplacivati.
 
Znam drug ali svuda u svijetu to tako ide , ne ocekujem da ce se neko kod nas tek tako loziti da ima sticker al evo ne znam koliko pratite mightycarmods ljudi imaju majice , stikere , kackete i sl i naravno ne daju ih djaba. Prijateljima zaljepim haj stikere onako nek stoji al ovako sad da ja jos i to placam da neko lijepi ne ide. Takodje mi je uvijek bila muka od naseg mentaliteta ovog balkanskog jer ljudi vani mogu naci i sponzore i sve zivo samo kod nas nista ne mozes. Ako me shvatate sta hocu da kazem , nije da ocekujem milionsku zaradu od stikera ali ako vec raja plati GET LOW , NO FREE RIDE i sl stikere zasto ne bi kupili i moj ako bude zanimljiv.
 
Član
Ma znam drug, ali licno smatram da se treba uloziti u promociju i promovisati svoj brend, da kasnije neko zazeli da zalijepi taj stiker. Pa naravno da kupi isti, ili eventualno majicu ili neki drugi da kazem gadget. Licno po mom misljenju nebi bilo lose uloziti u komercijalnu internet promociju, odraditi nesto kroz stikere ili neki drugi promotivni materijal. Na pocetku se to dijeli dzaba, dok ne naraste popularnost, a kasnije se vec moze polako uvoditi neka komercijala kroz naplatu stikera .. ili oglasavanje na youtube kanalu. Marketing je takav...
 
Razumijem ja to sve , u izradi su vizitke i bit ce nekog oglasavanja ali eto htio sam pokusati malo i sa stikerima. Opet ne ide nista preko noci za sve treba vremena a ja prije svega trebam prvo da nakupim dobar materijal i dosta klipova jer ako toga nema djaba je sve ovo ostalo. :D
 
Član
Ja cu prvi kupiti stiker radi pomoci i podrske ovog projekta, ali isto tako se slazem sa mokeBass da bi trebali biti desplatni bar dok se sve ovo malo ne podigne na veci nivo.
Mislim da si trebao umjesto tih vizitki uraditi stikere i podjeliti raji i samim tim bi imao veci i bolji marketing u odnosu na vizitke jer vizitku kad das nekom on je stavi u novcanik i niko je vise ne vidi dok stikere na autu vide svi
 
To se slazem ali stiker dodje kao sto sam rekao 4-5 markica a za 10KM dobijem 100 Vizitki. Uradit cu ja i stikere nije frka , kontao sam sa kojim autom uradim test da mu zaljepim stiker ili tako nes
 
Hehehehe nisam imao podjelio sve , moram otici kod Kileta da mi ih jos nastanca :)
Upravo video DIY obradzujem bit ce za jedno pola sata , nije Alfa tek u ponedeljak :)
 
Top