Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Imam jednu ideju,nadam se da me necete ismijati.Mislio sam da napravim youtube kanal o tome kako krenuti pod rucnom,paralelno parkirati i tako te stvari.Iako sam i sam vozac pocetnik trazio sam na youtube al lijepih primjera nema,sta vi mislite o tome?
 
Sto da ne to je jako zanimljiv sadrzaj i dosta ljudi ima taj problem kad tek poloze vozacki ispit samo sto je problem sto nemas tu puno sadrzaja koji mozes cesto objavljivati , to je 10-15 klipova i kraj
 
Član
znam al u medjuvremenu bi skonto jos nesto,tipa koliko ulja treba biti u motoru,antifriz i te stvari
 
Član
Najbolje bi bilo da se vas 2 uvezete, jedan testa auto, a drugi vrsi poredjenje, statistike, odrzavanje uporedjivanje itd :D
 
Sto je najgore nemam bas puno raje sto vozi FAUWAU :D Moram nafatat nekoga , bit ce pasat 2007 gofiste karavan i q7 samo lagano :D
 
U danasnjem videu sam pricao o tome gdje kupiti boju za vase vozilo u Sarajevu. Kao sto cete vidjeti i u klipu dao sam ideju da to uradimo za svaki grad , znaci da oznacimo lokacijom na mapi ili jos bolje video sadrzajem koji opet mozete meni poslati da objavim i s tim olaksamo ostalim Tunerima ili jednostavno ljudima koji traze mjesto gdje da kupe boju za svoj automobil. Usput Like , Share i Predplata na kanal bi mi mnogo znacila.
Unaprijed Hvala.
 
Top