Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Slazem se s tobom al sta ces, ja sam to pokusao jos da ugladim kakvih je bilo. Cak su neke slepali do eventa. Ispostovao sam sve i snimio a za mene nije bilo oko 10tak auta da mogu reci da su dobri.
BMW nije M, amaterski je folija uradjena sva se guli. Prednji branik je ofarban u crno i nije presvucen to ne znam zasto. Farbanje je uradjeno katastrofa da sam ja mislio da je prvo crna obicna folija.
 
Slazem se s tobom al sta ces, ja sam to pokusao jos da ugladim kakvih je bilo. Cak su neke slepali do eventa. Ispostovao sam sve i snimio a za mene nije bilo oko 10tak auta da mogu reci da su dobri.
BMW nije M, amaterski je folija uradjena sva se guli. Prednji branik je ofarban u crno i nije presvucen to ne znam zasto. Farbanje je uradjeno katastrofa da sam ja mislio da je prvo crna obicna folija.

Nije boobo dao pare hahah... et znao sam fuj.. Ugl najbolji su bili oni stock ili oni sto su samo felge neke bolje stavili haha
 
Pa et oni sto su se takmicili su bili ok.
Dobro poznata Kiletova ibiza, corrado, 2x golf 2 jedan gti jedan obicni, bilo je par bengi, eto i taj u foliji ne bi bio los da se samo malo utegne tj da dodje u necije druge ruke :D Bilo je alfista fabrika naravno. Punto je crni lijep i tako jos par auta da sad ne idem redom.
 
Ciji je onaj ljubicasti korado? On je se.odjednom pojavio i napravio BUM a nigde ni projekta ni nicega :) vodio se onim Radi u tisini i nek tvoj uspeh napravi buku.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Top