Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Administrator
HOW TO / URADI SAM: POLIRANJE FAROVA
Poliranje farova je jedan jako jednostavan posao ali zahtjeva malo vise vremena posebno ako ne radite sa masinom za poliranje. U ovom klipu sam vam pokusao malo pribliziti citav taj proces i sta sve od materijala je potrebno za jedan takav zahvat. Ja se nadam da cete ovaj video smatrati korisnim i usput ako vam nije tesko podjeliti na svojim FB profilima. Unaprijed hvala.
8:47 Jesi li ga dobro držao :p Koja je cijena onih pasti?
 
ajd pitat cu cijene pa javim a kao ta zuta ga i sacuva da ne zuti opet.
Hehe a dobro sam ga drzao, morao sam isjeci dio gdje je masina ufatila onaj kanap od duxa i zamalo me udavila :)
 
Seat Leon prve generacije bez ikakve sumnje spada u BEST BUY automobile koji su cjenovno jako pristupacni. Sve vise su prisutni na nasim cestama, a za to je sigurno najvise zasluzna platforma na kojoj je napravljen pa onda njegov jako atraktivan dizajn kako s vana tako i u kabini. Vise o Testu naravno pogledajte u videu.
 
VOZILO NA PRODAJU!

BMW M/// 320ci Cabrio Facelift

Ovo je prvi video na ovu temu a inace imam u planu da snimam svima koji izraze zelju da imaju nesto ovako za prodaju. Ovaj je neplanski zato je i ovako kratak bez puno slika. Dok sam listao neke foldere dosao sam na ovu ideju pa ce slijedeci biti bas namjenski za oglase da pokusamo ljudima koji su dalje (lokacijom) malo bolje pribliziti vozilo za koje su zainteresovani.
 
Ako budem dolazio 27 u Lukavicu na prijemni za fax zovrm te da snimas seata za prodaje haha

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Videcu ako budem dolazio javicu ti na fb dok ja budem radio prijemni ti snimaj haha :)

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
OLD SCHOOL STREET RACE MOSTAR !
Prvi video je cisto za raju koja se ne snalazi bas najbolje ili je prvi put da idete na ovu dobro poznatu pistu u Blagaju. Ja sam odlucio da vam snimim klip rute kako da dodjete a da se ne izgubite :D Part 2. video se upravo obradzuje pa cu nekad kasnije i njeg objaviti a Part 3. ide sutra aBd :)
 
Top