Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
U danasnjem videu je detaljno objasnjeno kako prilikom spajanja/kopcanja playera da ispitate i memoriju tacnije pamcenje opcija na istom. U nekim slucajevima se desi da se zice moraju zamjeniti a to vam je sve detaljnije objasnjeno u videu. Takodje tu je i HOW TO zamjene citavog osvjetljenja u kabini BMW-a E46 kao i u gepeku vozila.

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE!
vidi halida u pretincu :D
 
Danas cemo malo pricati o cijeni vozila, tacnije koliko sam ja platio svog vec predstavljenog BMW-a i koliko me sve kostalo dok sam ga kupio i dovezao "kuci". Takodje u vozilo je bilo nekih ulaganja i nazalost to jos i traje, pa sam spomenuo u videu neke djelove koje sam zamjenio kao i njihove cijene. Da ne duljim vise u opisu to ce vam u videu biti sve dosta jasnije :)
 
Član
Kako se covjek odusevio kad je Golfa provozao, sta bi tek da je sedmicu R vozio :D

Super izgleda GTI i bas je ocuvan :)

Imam ti ja mjerac performansi, ak ti treba da ga izmjeris, okines 2-3 starta do 100 km/h i vidis koliko ide tacno :)
 
Dodje i taj dan koji sam u neku ruku i prizeljkivao. Prodao sam BMW ne iz razloga sto je lose auto, naprotiv jako je udoban, potrosnja je korektna i djelovi nisu skupi, ali mi nije legao kao auto jer sam jos u tom coupe fazonu tako da cu sada traziti nesto u tom segmentu. Video je tu vise kao objasnjenje sto nisam nista snimao ovaj petak.
 
Hahaha necu Golfa, ja na svoj youtube kanal ne unosim ono sto ja ako mogu reci privatno osjecam. Ukljucim jedan skroz neutralni mod bez predrasuda i sl. Ja iz te grupacije sebi nikad necu kupiti nista ali to naravno nije relevantno s onim da li je to lose i dobro auto :D Ide nesto blentavo a vidjet cemo sta.
 
Top