Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Malo duzi snimak sa Tuning Show-a tj Prvog okupljanja ljubitelja automobila u Ilijašu. Pokusao sam svako auto snimiti, ako sam nekoga preskocio nije bilo namjerno. Guzva je bila velika pa je iz dosta djelova jer je bilo borba ufatiti dobar kadar :D Ja se nadam da vam se svidja i vidimo se na nekoj drugoj manifestaciji ili eventu.
 
U sklopu Generation X eventa koji je organizovan od strane BMW Bosna i Hercegovina - Auto centar Tomić, imali ste priliku da vidite i isprobate xDrive pogon s BMW X modelima: X1, X3, X4, X5 i X6. Nazalost nisam uspio doci do trazenog modela (X6) iako sam 5 dana prije poslao zahtjev pa sam na kraju dobio X3 na test.
U video klipu mozete pogledati moje utiske sa testne voznje :)

Najbolji video do sada uradjen, radi perspektive kamere, radi test voznje!

Uvjek snimaj ovu perspektivu i obavezno uvjek ovaku test voznju kad su jeepovi kroz planine kako ga stices haha.


Procitao sam negdje da volis samo benzince ako nisam pogresio, al ti ne skidas osmjeh sa lica kad stices 3.0d :p

Sala na stranu, jedino sto malo smeta na video su osobe nazad, nemoj pogresno razumiti al sam morao 2 put da pogledam da cujem sta vas dvojca pricate.

Svaka cast za ovog celavog ,opusten lik pravo, nisam ocekivao, kako sam skontao od tog auto centra tomica, prebaci ga on u sport , kako sam skontao nisi probao u sport plus?

Nastavi dalje!
 
Najbolji video do sada uradjen, radi perspektive kamere, radi test voznje!

Uvjek snimaj ovu perspektivu i obavezno uvjek ovaku test voznju kad su jeepovi kroz planine kako ga stices haha.


Procitao sam negdje da volis samo benzince ako nisam pogresio, al ti ne skidas osmjeh sa lica kad stices 3.0d :p

Sala na stranu, jedino sto malo smeta na video su osobe nazad, nemoj pogresno razumiti al sam morao 2 put da pogledam da cujem sta vas dvojca pricate.

Svaka cast za ovog celavog ,opusten lik pravo, nisam ocekivao, kako sam skontao od tog auto centra tomica, prebaci ga on u sport , kako sam skontao nisi probao u sport plus?

Nastavi dalje!
Hvala, pa dobro ovaj dizel stvarno ima i zvuk i ubrzanje. Lik je stvarno super, trazio je vizitku da pregleda klip i svidio mu se. Sto se tice raje pozadi nenadano je naletio drug sa zenom i gdje cu covjeku reci haj zdravo odo vozit pa sam ih sve potrpo :) Tako je, nije palio sport plus jer kako on rece tada se gase "ponagala" protiv proklizavanja a to mi bas nije trebalo :)
 
Član
Gledam test ove nove x3, ne znam kako je uzivo al na videu je zvuk perverzija, iako je dizel, u sport modu brunda pravo fino
 
Stvarno je zvuk extra, isjekao sam taj dio kada smo pricali i zvucnicima za zvuk motora sto ovaj model nema i bas ne iznenadilo.
Moze daj mi samo Mecke :D
 
Hvala, pa dobro ovaj dizel stvarno ima i zvuk i ubrzanje. Lik je stvarno super, trazio je vizitku da pregleda klip i svidio mu se. Sto se tice raje pozadi nenadano je naletio drug sa zenom i gdje cu covjeku reci haj zdravo odo vozit pa sam ih sve potrpo :) Tako je, nije palio sport plus jer kako on rece tada se gase "ponagala" protiv proklizavanja a to mi bas nije trebalo :)

Da, tacno Tako u Sport plus se ugase sva pomagala protiv proklizavanja i prima onda Gas Jos Ostrije i Volan je tvrdji, pitao sam to jer ga nisi zalio uz Planine.
 
Toga me strah hehe jer sam to jednom ugasio na e60 bmw-u i prestigao sam taxi bocno :D A nisam ga bas ni derao jer ipak nije moje pa nisam htio da nesto nedaj boze bude vozilu.
 
U organizaciji Porsche Sarajevo, maloprodaje automobila Volkswagen grupacije, 3. i 4.juna 2016.godine je prvi put održan Porsche Sarajevo Fest. Snimio sam vam klip sa tog eventa a TEST voznju Audi-a A4 cu objaviti vec sutra.
Uzivajte!
 
Na eventu koji je organizovan od strane Porsche Sarajevo ispred SCC-a imao sam priliku da uradim test voznju najnovijeg Audia A4 sa dizelskim 2.0 TDI motorom od 140KW/190KS. Prije svega samo da jos dodam nesto sto nisam stigao ubaciti u klip a to je mala zamjerka na zadnju klupu u vozilu. Iako prostora ima sasvim Ok nazalost pozicija i udobnost sjedista bas nije najbolja. Tu informaciju sam dobio od vise osoba koje su se tokom tog dana vozili u zadnjem djelu kabine.
Ako vas jos nesto zanima vezano za ovaj model slobodno mi pisite.
 
HOW TO / URADI SAM: POLIRANJE FAROVA
Poliranje farova je jedan jako jednostavan posao ali zahtjeva malo vise vremena posebno ako ne radite sa masinom za poliranje. U ovom klipu sam vam pokusao malo pribliziti citav taj proces i sta sve od materijala je potrebno za jedan takav zahvat. Ja se nadam da cete ovaj video smatrati korisnim i usput ako vam nije tesko podjeliti na svojim FB profilima. Unaprijed hvala.
 
Top