Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Nesto ja "na silu" izrovih :) Dan kada sam isao po Mercedesa ML-a, snimio sam i ovaj kratki obilazak pa reko kad vec nisam nista snimao da bar ovo objavim :)
 
Jos jedna Tuning & Styling prezentacija! U pitanju je Opel Vectra B iz 1996. godine sa konverzijom motora gdje je "ubacen" 2.0 Turbo C20LET motor iz Opel Calibre od 204KS!
 
Hahha nisam se usro nego nakav levat ispred mene svera pa gledaj koji mu je Q. A sto se tice trece to nisam htio spominjati ali otisla je, poslije 5000 ne mozes presaltati tek iz par puta tako da se mora sihron uraditi ili citav mjenjac zamjeniti
 
Nazalost nisam bio u mogucnosti da posjetim Sajam automobila u Beogradu ali zahvaljujuci prijatelju Predragu iz Srbije koji mi je poslao malo sadrzaja, skuckao sam vam ovaj klip. Zbog velike guzve perspektiva snimanja nije najbolja pa se nadam da nam necete zamjeriti :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Danasnji video nece biti Test iz razloga sto sam prodao vozilo i ovaj video zelim da posvetim Imprezi i na njeno lijepo sjecanje :(
Nazalost morao sam je prodati iz vise razloga, ali nisam odustao od ovakvih vozila samo cu napraviti malu pauzu dok neke stvari ne dodju na svoje. Za sada imam u planu da kupim neko jeftinije auto pa cemo i o tome snimiti klip.
 
Super Moderator
hajde nek joj je sa srecom, bice i bolja! nadam se da si ti zadovoljan cijenom
ponesi te pare, kupi pravo auto jeftino :D
 
Top