Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

eh razboli se i ja na foru, pa sam juce u voznji uplodao video da bar nesto objavim. Bilo je preko mobitela pa nisam mogao sjeci.
Kad se izljecim nastavljamo dalje
 
Nazalost ovaj virus me jos nije popustio pa nisam bio u mogucnosti da snimim Test vozila za ovaj ponedeljak, ali mi je ostalo materijala i Chipovanju/Remapu pa cu to da objavim danas. Kad me prodje ovaj temperatura i sve ostalo nastavljam dalje normalno sa snjimanjem,
 
Na moju srecu ostalo je nesto malo starijeg materijala pa sam skuckao i video za ovaj Cetvrtak.
Nazalost jos me bolest drzi pa materijal nije novijeg izdanja ali Boze moj dok se ne oporavim tako je :)
 
BHT Ovisnik
Ja koristim ovu kameru vec preko 2god i jako sam zadovoljan, kako po danu,tako i po noci. Vrijedi svake marke.
 
BHT Ovisnik
Jap, doduse u međuvremenu mi je netko ukrao jednu, ali ponovo kupio istu i služi. Mislim da sam je bio plaćao oko 20-22$, ali je pala na 14$
 
Aha ajd super mislio sam da kamera ne valja jer je jedan priajtelj rekao da njemu stopa snimak i tako to da nije nesto. Ali testirat cemo iz prve ruke.
 
BHT Ovisnik
Ja sam imao situaciju da stopa snimak,ali je problem bio u kartici. Očito losa kartica,nema dobar kvalitet upisivanja podataka pa nemože podnjeti snimak. Stavio bolju karticu i sve fercera. Moja preporuka, cak se i po mraku vide tablice
 
Top