Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Hvala puno, uzima on fino corbe :D U idealnim uslovima je 13 al da ne lazemo narod bezveze :D
Pa dobro mozda ovaj model i nije jer nema bas svu opremu, a zapusten je jer se dosta vozi i na Renti je pa to svako dere :D
 
Super Moderator
Hvala puno, uzima on fino corbe :D U idealnim uslovima je 13 al da ne lazemo narod bezveze :D
Pa dobro mozda ovaj model i nije jer nema bas svu opremu, a zapusten je jer se dosta vozi i na Renti je pa to svako dere :D

e to je problem onda.. mada sredio bi ja to za par dana da bude ko novo :)
kako nema, ima 7 sjedista, ima kozu, bose surround, saltanje na volanu... sta mu fali jos, xenon? :D ja sam imo 2007 godiste nije imo kozu samo naspram ovog i na racunu je pisalo 130 000KM cini mi se

uglavnom dobar je clip, sve receno sta treba :) ko da ti se i slika popravila :D

jeste rijesili ono?
 
Pa ja kolko sam vidio banalnu stvar da nema tempomat ovoliki auto, bar ja nisam vidio rucicu :D E sad sigurno ima jos stvari koje ne posjeduje a sto kazes bio je sigurno skup drama.
Hvala ti :D
Ma joj brate ono auto je ko ukleto. Danas isao opet, ugasili EGR medjutim izbacuje sada gresku P2279 Intake Air System Leak Detected. Simanic kaze da je 99% neko crijevo od turba mada opet kaze da moze biti to sto smo klapne skinuli i da zbog njih vise nije startan od pocetka nego tek kad se turbina upali. Pa je sad haos zivi ne znamo sta cemo.
 
Super Moderator
jao strasnog cipera ''kad se turbina upali''
hajd jedan dan naleti do mene da ja pogledam onako malo, svasta sam naucio na svom a to je isto. trebo ti je i klpane ugasit mada to je nidje veze ima isti motor bez klapni fabricki, kako on onda radi? kako moj radi eto prvo to
 
Poslednja izmena:
Bonus video: Izbor automobila godine!
Nisam stigao da snimim klip po danu, pa sam zadnji dan otisao navece i odradio to da bar vidite sta se to desavalo ispred BBI Centra.
Ove godine je pobjedio Audi A4 a listu ostalih vozila imate ispod Klipa u opisu.
 
Super Moderator
ebem ga ja sto me ljutis. Gledam onaj clip o felgama. Gdje ces reci sirina u jotima :D to je u narodu poznato tako, trebo si to objasnit. Sirina je u incima, ono J oznacava kakav je rub felge pa tako ima npr J, JJ i sta ja znam. Ispravi to nemoj da ti drugi put krenem na zuto pa vas nece bit ni na mapi :p
 
Hehehe, ajde necemo narod zbunjivati. Dovoljno je da znaju sta su Joti. Ma mozes se qurcit na ovim dizelima, pa da ne naletis na SkubiDua :D
 
Super Moderator
Fazon je sto ne postoje "joti" al eto kod nas svega ima pa tako i jota :D
Kakav skubi nije upalio od novembra :p
 
Hehe danas je krehno iz prve :D
Postoje Joti, tj uzeli su tu oznaku da se ne bi oznacavalo kao i velicina tocka jer je on u inchima a pored toga oznacava i oblik felge, tako da eto ako je nekome lakse 1 JOT = 1 Inch ili ti ga 2.54cm
 
Top