Corsa C GSI

Corsa C GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jedna s Jadrana :)

PIC00002.jpg


Žepče, teren :D

PIC00003.jpg


Poslije pranja danas, još uvijek vozim na ljetnim GoodYear gumama, malo trepće TC al nije nigdje stala :D


PIC00004.jpg


PIC00001.jpg


2.0 TDI golf mk5 103kW je ostao iza jednu noć kroz grad što me iznenadilo
Ide golf fino, do 80 mi bude na repu, kasnije ostaje, kod mene prvom i drugom dobro provrti točak, pogotovo na ljetnim gumama a bilo je mokro i hladno
roll start iz druge golf nema šanse
Ove do 100 konja ni ne brojim, vazda se lijepi neko sa mikserima
 
Član
Stosta se radilo... Dok ugrije u planu je Llumar na prednja stakla i zadnju sajbu
Za sad ubaceni xenoni u kratka, zalijepljena zuta folija na maglenke, ofarban znak u crno
Cekam jos LED za poziciju, unutra i za osvjetljenje tablice
Za morimoto sociva sam se premisljao i ipak sam ubacio ovako xenone za sad
Zamijenjena prednja kugla-prvi put nakon 215 hiljada, zadnji lezaj, filteri plina itd-standardno odrzavanje
Najbitnije je da slusa :D

Jedna sa starijom sestrom :D
PIC00004.jpg


PIC00001.jpg


PIC00005.jpg


PIC00006.jpg

PIC00009.jpg
 
Član
Odlicna je ona bogami. Isti si ko i ja sto se guma tice, ja cijelu zimu vozim na ljetnim continental sport, doduse nove jesu ali i isao sam svagdje, nisam zapinjao nigdje. Upravu si za onu zutu kucku, hehe. I kod mene trepce non stop :)
 
Član
Odlicna je ona bogami. Isti si ko i ja sto se guma tice, ja cijelu zimu vozim na ljetnim continental sport, doduse nove jesu ali i isao sam svagdje, nisam zapinjao nigdje. Upravu si za onu zutu kucku, hehe. I kod mene trepce non stop :)
Ma htio ja kupovati gume, nasao savu eskimo hp..430KM sve cetiri..195/50 r15...al nema zime, slabo snijega...samo tri dana nisam vozio
malo pazim kad je niza temperatura i to je to
a za lampu, ja mislim da je to nesto neispravno :D :D
 
Član
Odlican autic..oduvijek mi se svidjala ta mala picilica...Dosta ljudi iznenadi to motorce u takome autu...Dobro je pazi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top