Corsa C GSI

Corsa C GSI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Huh, otkad me nije bilo ovdje :D
Uglavnom, auto za sad sluša, mijenjali se točkovi u međuvremenu, riješio svoje 15-ke i kupio Opel 16-ke sa 205/50 gumama, relativno lošim
Odmah poslije kupljene Bridgestone 205/45R16 gume, čekaju proljeće, dvije vožene par hiljada, a dvije imaju 4-5mm šaru
Urađena optika, aksijalni ležajevi, stabilizatori balans štange i to je to
Išao u Kiseljak po prednju krom lajsnu za masku jer nemam znaka, il je spao ili je neko skinuo, dođem tamo, od fejslifta, kaže lik na svakoj korsi je isto
Do Zenice sam galamio, džaba otišao hahaha

Zatamnjena su i prednja stakla i zadnja šajba najsvjetlijom folijom, ubačen woofer u gepek, sad oficijelno nemam gepeka nimalo hahaha

Bar neko vrijeme, dok se ne proširi porodica, a onda sve ide napolje :)

Za sad izgleda ovako
Na starim točovima je bio ET35, što je i maksimalan na Korsi, na ovim je ET44, pa ću možda ubacit bar nazad neke podloške bar 6-7mm da malo izbaci točak vani









 
Član
Bas te dugo nije bilo, drzi se corsica i sad dobro, kulturan autic, felge mi se pravo svidjaju
A dobro, full fabrika, malo kozmetickih sitnica dodato i to je to... takva je i najljepsa
nekad ubacit sociva u farove, dok se ostali prioriteti rijese, nazad imam zelju irmscher spojler na sajbu i irmscher lip naprijed-ako ih nadjem u BiH za neku normalnu cijenu,
unutra treba malo popravit sjediste vozacevo i presvuci volan jer se poceo malo gulit... ide i mali servis uskoro tako da ce radovi pricekati do proljeca
malo je dignuta kako sam 16-ke nabacio, nadam se da ce pasti dovoljno sa 205/45 gumama, da ne moram opruge dirat
 
Član
Ja sam mislio da jos jedan stari clan se odjavio!

Ajde da i ponovim pravo fina zujalica a i fino ti to "drzis"
 
Član
20160131_155615.jpg


Za sad uradjeno osvjetljenje nogu...planiram presvuci volan, rucicu mjenjaca i rucne...treba malo rijesit sjedista, projektore u farove, neko pojacalo spojit...
Nazad cemo ubacit neke distancere 5-7mm jer je ubacena felga unutra vise nego sto zelim
Prednji znak koji je spao/skinut i jos neke stvarcice narucene od kolege s foruma pa cekam da i to stigne

Usput, zamijenjen ECU i jos neke sitnice.
ECU je novi model, koji ne radi probleme tako da sam time rijesio gluposti koje se svima desavaju sa Siemensovim Simtec71 procesorom
Jedna usputna

IMG_1453466610251_V.jpg
 
Super Moderator
polako s planovima :) kako bi joj stajali crni farovi? i sta bi s elektronikom, kakve probleme ti je pravila?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top