Clio III

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Clio III

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Član
8J=20.32cm
7J= 17.78cm, a et novih felgi ti je samo par mm manji od sadašnjih felgi.. tako da će sigurno virit, ako ti je na 7J bilo ravno ;)
 
G

GoPlay

znaci ove bi 3cm vece bile u sirini... tj 3cm bi virile van blatobrana ili 1,5 van blatobrana ako se gleda od sredine?
 
Član
GoPlay je napisao(la):
znaci ove bi 3cm vece bile u sirini... tj 3cm bi virile van blatobrana ili 1,5 van blatobrana ako se gleda od sredine?

da, pošto je et sličan, odprilike bi sa svake strane podjednako virili, tih nekih 1.5cm
 
G

GoPlay

zlajaaa je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
znaci ove bi 3cm vece bile u sirini... tj 3cm bi virile van blatobrana ili 1,5 van blatobrana ako se gleda od sredine?

da, pošto je et sličan, odprilike bi sa svake strane podjednako virili, tih nekih 1.5cm

pa na gewindama ne bi to lose bilo? ne bi doticale obrve ???
 
Član
kad zavrsis sve ovo bice perverzijaa samoo farbaj ove lajsne ili ih zatvaraj ljepsee je odmaa 1000 puta :p nikako da te vidim u gradu negdje :icon_evil::123:
 
G

GoPlay

aneL-TCE je napisao(la):
kad zavrsis sve ovo bice perverzijaa samoo farbaj ove lajsne ili ih zatvaraj ljepsee je odmaa 1000 puta :p nikako da te vidim u gradu negdje :icon_evil::123:

Rijetko kada idem u grad sa njim ko kad sam na 15 minuta pjeske od grada :)
Ali zato na posao i treninge idem sa njim :) ali to je drugi dio :p
Farbanje i ostali dijelovi idu poslije zime sad mislim da je sezona zavrsena. Necu biti tu mjesec dana pa ga spremam u garazu u tom ide zima... i onda tek na proljece ostali radovi Priprema za ljeto. Ali do tad da vidim ovo sa felgama...
17" su lijepe drama ove ali ipak mislim da su malo velik zalogaj za njega... bolje 16 na njega :) a i bit ce nizi onda :p

Imam u nekoj ponudi da mijenjam tn1 16" 8j za svoje ove 17" 7j... pa razmisljam sta ce to biti i na sta ce da lici :)
 
Član
Gdje se prodaju te tomason tn1 ?
Ove bijele bas lijepo idu na plavo auto, a tomasonke su slican dizajn, ne bi ni to lose izgledalo, jedino zbog dimenzija skontaj.

Inace jako lijep Clio ;)
 
G

GoPlay

Ima nekih mozda sema po hrvatskoj da se nabave... moram vidjeti kilazu. Ako su manje tezine odgovarale bi pogotovo :)
 
G

GoPlay

Raja koji xenon set uzeti?
Sada su mi h7 sijalice. Koji su kvalitetni xenon setovi tj balasti i gdje ih kupiti i naravno cijena.
 
Član
Ima jedan momak u Buca Potoku ,kod njega su najjeftiniji oko 60-70 km i raja ga fali fkt da su mu kvalitetni
ja nisam uzimao tako da nmg tvrdit
 
pa koja ti fabricka sijalice ide u far taj xenon uzimas , ne znam sta ide u clia valjda si nekad mjenjao sijalicu :D Sto se tice setova sve ti pise imas skuplje i jeftinije ja ev furam njegove balste 3cu godinu
 
Top