Clio III

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Clio III

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
G

GoPlay

Pa ne znam tamo kako ima, ovdje ima setova ja sam imao i na Alfi i na Vectri (znaš koje već) i sve su mi ok radile, u par godina samo na jednom setu mi jedna sijalica otišla i to s razlogom, tad sam plaćao 70-ak km set. moje su h7 bile čini mi se....
isto ko da zivis na madagaskaru.. cuj tamo... hahahahah
ma moje su h1 izgleda... a setovi vidjet cu neki sa godinom garancije Dragon preporucio :) Orion...
 
Pa aludiram na Sa, jbg ne znam šta imate vi tamo, ja sam po svoje išao u Vel. Kladušu ima jedna prodavnica i ljudi baš ok, garancija i sve rahat.
 
G

GoPlay

33cb0uh.jpg

28gw56a.jpg


Kao eto nesta lici... Ali nista dok se ne spusti ...

Sad mi ostaje kontanje kako osposobiti ove corner lights. Jer pretpostavljam da je i taj clio na otpadu pa da uzmem instalaviju il senzore il sta vec treba....
Jer teoretski treba sklop neki koji kada das zmigavac dobije napon i da upali ta svjetla i ugasi kada se zmigavac ugasi....
Moram malo proguglati
SVI SAVJETI DOBRO DOSLI OKO OVOGA!!!!
 
G

GoPlay

Sta mi treba da imam ovako ukosene zadnje tockove?
Nazad su dobosi ... i druga stvar.. koliki je ovo nagiib?

1401345_635941853122771_626432387_o.jpg
 
G

GoPlay

Ovo je u opticaju:

Rota Grid


Rota RB


Rota Torque


OZ Ultraleggera



O velicini cu vidjeti jos. Da li ce biti 16 ili 17... volio bih probati 16 na gewindama da vidim sta cu dobiti kako ce izgledati kada se spusti... a 17 znam kako sta izgleda.
Moram dobro paznju obratiti na raspon ET-a... tako da bi isto volio probati neku felgu od ET20 do ET 40 jer do sada sam imao ET 35 i 37
 
G

GoPlay

treba mi neko ko postavlja transparentne folije (za farove u boji) u sarajevu informacije u inbox radi dogovora.
 
G

GoPlay

Imao sam problema sa rosom u zadnjoj lijevoj stopci pa sam je razmontirao osusio nadam se i rijesio problem pa vratio nazad na auto.
U klipu ima DYO kako se skida i postavlja stopka od alata je potrebno 2 sarafcigera. 1 torx 20 i 1 tanki duguljasti sarafciger za poluge.
Pocetak skidanja i zastitu nisam snimio ali pri skidanju se da zakljuciti da nije tesko jer vracanje ima detaljno opisano :)
Nadam se da ce koristiti jer je isti princip i za zamjenu sijalice ako pregori :)

 
G

GoPlay

Pa sam malo dodao francuskog stila za tmurne dane... :)


 
Poslednja izmena od urednika:
Top