Clio III

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja

Clio III

  • Začetnik teme GoPlay
  • Datum pokretanja
Član
ima mi rodjak takav auto, ali se nikad za njim nisam okrenuo, jer je mrtva fabrika, ako me razumijes sta hocu da kazem. Ti si od svog auta napravio odlicne stvari, ali mislim ja da ce on bit jos puno bolji, samo naprijed;)
 
G

GoPlay

nema jos puno posla kod mene s onim sto bih ja volio ... ali to sve iziskuje sada veca novcana ulaganja i morat ce pricekati :)
Ovo sada je sve manje vise sitno :p
 
Član
hahahahah i ja istoo ja bi sam ofarbao i postavio :D maa vrh ce biti kad postavi prednji,zadnji lip i pragove lajsne ofarbati i spojler nazad i to je too :icon_smile: :123:
 
G

GoPlay

Otisao na izlet. Pozdravi sa plavog Jadrana



Usput me zanima vase misljenje.. posto su mi otisle zabice u uglovima karambolke (tako kupljen) da li ih ovako srediti da budu u liniji auta ... ili gledati neka druga rjesenja...




 
Vidi može li se to extra naručiti, mišljenja sam da je fabrika ipak fabrika, mada je i ovo zanimjivo rješenje...
 
ja mislim i da bas nije za tvoje auto , vise je za japanske drift drag masine kod tebe je ipak gradsko auto i mislim da bi bilo malko smjesno da uradis to. Da je u tom elementu bilo bi mozda prihvatljivo , da si isaran , u podu sa opasnim tockovima i tako to onda bi se uklapalo al ovako ja bi prije ostavio fabirku
 
G

GoPlay

Hvala kolege na misljenjima :)

Dragon.. Ma o braniku svakako razmisljam jer mislim ga zatvarati lajsne i slicno pa da imam "rezervni".. a druga stvar je sto bi morao onda i obrve busiti koje su ispravne da bi to uradio.

Cupra SX... Hvala. :cool: Da se on jos srediti samo ide zima pa ce se dici rucna a spremati za proljece :)
 
G

GoPlay

posto sam seljak i mrsko mi guglati

da li ovo moze na moje auto pasovati... a da mi gume ne idu van blatobrana nego da su u okvirima toga svega.
znam da su mi 7.5J 16 bile u liniji sa blatobranom ako ne i mrvicu virile ET je bio 35 ili 37 ne sjecam se...


PRVE FELGE Sadasnje felge Nove felge
16" 17" 16"
7,5j 7j 8j
et 35 ili 37 ET 35 ili 37 ET 33
 
Top