CLIO CUP

CLIO CUP

Član
GTi_Freak je napisao(la):
sto ga prodajes nakon toliko truda.....steta....vidim na PIK-u oglas

heheheh ma ne prodajem brate prije bi bubreg prodo neg je u pitanju bila neka opklada pa je zato postavljen na pik;)
 
Član
cliocup je napisao(la):
GTi_Freak je napisao(la):
sto ga prodajes nakon toliko truda.....steta....vidim na PIK-u oglas

heheheh ma ne prodajem brate prije bi bubreg prodo neg je u pitanju bila neka opklada pa je zato postavljen na pik;)


i ja reko.....steta je nakon toliko truda prodavat a i ne isplati se nikako....extra je ispalo uglavnom ;)
 
Član
i.t.a. je napisao(la):
:cool::cool::cool:
lajk it i boja je ajme :cool::cool::cool:

tnx i.t.a.:icon_smile:

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
moj prijedlog,zatamni sjenila u farovima i ubaci sociva :) mislim da bi mu to odlicno leglo :)

znam znamm imam u planu do kraja ljeta uzeti ove
scefsre003a.jpg
 
Samo bih promijenio boju dioda u prstenovima, stavio bijele, i ništa više... mozda cak i iskljucio prsten na dugim svjetlima, ostavio samo na ovom gdje je socivo, da ipak imas pozicije neke, a ne bi se vidjele po mraku kada upalis svjetlo... nekako mi na ovim autima ne leze prstenovi, ali bi makar progledao s nocnom voznjom :cool:
 
Legend
clio je sve ljepsi i ljepsi,jos samo spustanje i ja bi jos mozda prednju masku u mat crno...
samo naprijed druze:cool:
 
Član
odlican je clio...cini mi se da sam ga vidjeo parkiranog pred cameleonom kad je bila matura tehnickoj skoli:icon_question: :icon_biggrin: svidja mi se :cool: :cool:
 
Član
Nexus je napisao(la):
clio je sve ljepsi i ljepsi,jos samo spustanje i ja bi jos mozda prednju masku u mat crno...
samo naprijed druze:cool:
hvala ti druže! trudim se....


Sahman_Turbe je napisao(la):
odlican je clio...cini mi se da sam ga vidjeo parkiranog pred cameleonom kad je bila matura tehnickoj skoli:icon_question: :icon_biggrin: svidja mi se :cool: :cool:

heheh jes bio tu noć pred kameleonom inache sam' tam' kod iziya često na kafici;)
 
Top