CLIO CUP

CLIO CUP

Član
stvarno si ga utegao, svaka cast, odlicno je ispalo, puno mi se ovakav svidja nego u plavoj boji sa onim bijelim retrovizorima. U toj verziji sam ga uzivo vidio, nadam se da cu i ovakvog:cool::cool:
 
Član
hvala vam puno i meni je sad močniji a normalno da ćemo se vidjeti armine pa i sjesti abd a što se spuštanja tiče evo već danima razmišljam o tome i znam da moram pogotovo na ovim felama i imam opruge za naprijed samo me buni to nazda kod njih nešto oko torzije valja čačkat pa vidjet ću....;)
 
Član
odlicno uradjeno, steta pa ti se desilo sranje ali eto ga clio bolji nego sto je bio, i obaveznoooo mjenjaj boju felgi vracaj ih u staru boju jer ovako hem sto izgledaju kao celicare hem sto se i slabo primjeti koje su to felge jer trebaju se isticati tako rijetke i dobre felgice.. obavezno mjenjaj boju
 
cliocup je napisao(la):
hvala vam puno i meni je sad močniji a normalno da ćemo se vidjeti armine pa i sjesti abd a što se spuštanja tiče evo već danima razmišljam o tome i znam da moram pogotovo na ovim felama i imam opruge za naprijed samo me buni to nazda kod njih nešto oko torzije valja čačkat pa vidjet ću....;)

druze to oko torzije je toliko jednostavno i brzo za odradit ko ZNA !!! meni komsija za 10min spustio po zelji koliko hocu cm.Isto tako je moze i vratit....ali 10 min !!! nije sala,a isto tako nije sala ni 100KM koje sam mu dao,a naravno na koji nacin spusta ne zeli mi otkrit i nisam smio gledat :icon_rolleyes:

i naravno da napomenem,odradi to ak je ikako moguce i ako volis da ti auto DOBRO !!! leži u krivini,jer meni je auto totalno drukcije sa spustenom torzijom....jednostavno perfekcija u krivini :icon_smile:
 
Član
renault_fan je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
hvala vam puno i meni je sad močniji a normalno da ćemo se vidjeti armine pa i sjesti abd a što se spuštanja tiče evo već danima razmišljam o tome i znam da moram pogotovo na ovim felama i imam opruge za naprijed samo me buni to nazda kod njih nešto oko torzije valja čačkat pa vidjet ću....;)

druze to oko torzije je toliko jednostavno i brzo za odradit ko ZNA !!! meni komsija za 10min spustio po zelji koliko hocu cm.Isto tako je moze i vratit....ali 10 min !!! nije sala,a isto tako nije sala ni 100KM koje sam mu dao,a naravno na koji nacin spusta ne zeli mi otkrit i nisam smio gledat :icon_rolleyes:

ccccc eb ga čuva svoj zanat ali sad mi je palo na pamet ja mislim da je ovome bila negdje rokijeva tema na forumu ako se ne varam il sam to sanjao??? moram pregledati ako ništa naći ću i ja kakvog komšiju....il jo bolje komšinicu pa da ga spuštamo:cool:
 
cliocup je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
hvala vam puno i meni je sad močniji a normalno da ćemo se vidjeti armine pa i sjesti abd a što se spuštanja tiče evo već danima razmišljam o tome i znam da moram pogotovo na ovim felama i imam opruge za naprijed samo me buni to nazda kod njih nešto oko torzije valja čačkat pa vidjet ću....;)

druze to oko torzije je toliko jednostavno i brzo za odradit ko ZNA !!! meni komsija za 10min spustio po zelji koliko hocu cm.Isto tako je moze i vratit....ali 10 min !!! nije sala,a isto tako nije sala ni 100KM koje sam mu dao,a naravno na koji nacin spusta ne zeli mi otkrit i nisam smio gledat :icon_rolleyes:

ccccc eb ga čuva svoj zanat ali sad mi je palo na pamet ja mislim da je ovome bila negdje rokijeva tema na forumu ako se ne varam il sam to sanjao??? moram pregledati ako ništa naći ću i ja kakvog komšiju....il jo bolje komšinicu pa da ga spuštamo:cool:

bila je tema,postavio bio roki za petardu kako je spustit...u mene slicna torzija i ja i kolega mehanicar pokusavali na sve nacine,no nema sanse to odradit,cupali bi i mucili se cijeli dan i na kraju odradili pogresno...A ti trazi kakvu komsinicu,pa je stavi na zadnji sic i ti snjom,ma bice spusten 100 % ehhehe
 
Član
renault_fan je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
hvala vam puno i meni je sad močniji a normalno da ćemo se vidjeti armine pa i sjesti abd a što se spuštanja tiče evo već danima razmišljam o tome i znam da moram pogotovo na ovim felama i imam opruge za naprijed samo me buni to nazda kod njih nešto oko torzije valja čačkat pa vidjet ću....;)

druze to oko torzije je toliko jednostavno i brzo za odradit ko ZNA !!! meni komsija za 10min spustio po zelji koliko hocu cm.Isto tako je moze i vratit....ali 10 min !!! nije sala,a isto tako nije sala ni 100KM koje sam mu dao,a naravno na koji nacin spusta ne zeli mi otkrit i nisam smio gledat :icon_rolleyes:

ccccc eb ga čuva svoj zanat ali sad mi je palo na pamet ja mislim da je ovome bila negdje rokijeva tema na forumu ako se ne varam il sam to sanjao??? moram pregledati ako ništa naći ću i ja kakvog komšiju....il jo bolje komšinicu pa da ga spuštamo:cool:

bila je tema,postavio bio roki za petardu kako je spustit...u mene slicna torzija i ja i kolega mehanicar pokusavali na sve nacine,no nema sanse to odradit,cupali bi i mucili se cijeli dan i na kraju odradili pogresno...A ti trazi kakvu komsinicu,pa je stavi na zadnji sic i ti snjom,ma bice spusten 100 % ehhehe

ništa onda prvo da probam sa komšinicom neg' da se mučim ko ti sa tim mehaničarima hehehhe :icon_smile: (šala mala)
 
uhh, odlicno odradjeno, drago mi je da i kod nas u travniku ima nekih ozbiljnijih projekata, svaka cast, predobro ispalo. :cool:
 
Torziju nije problem spustiti, samo trebas malo strpljenja..Torzija je malo pogresan izraz, jer spustas most, a torzione su sipke..R5, R9, R11, R19, R21 i Clio imaju "iste" torzije (radili smo konverziju R Clio 1,8 16V na R TR most) , i na isti nacin se spustaju..Price o okretanju 'njakog zuba i auto pada po zelji, spustanje za 10 min i sl. su bajke..

Auto je zaista sada lijep, ali su nekako felge pravo "zatvorene" kao da ih nema..Daj njih u neku svjetliju boju..
 
Top