CLIO CUP

CLIO CUP

Član
roki_actros je napisao(la):
Ali perla bijela ;)

roki hvala za info u vezi torzije i ostalog auto nisam vozao od 10 mjeseca prošle godine tako da će spuštanje i boja felgi pričekati neko vrijeme dok se malo provozam i vidim imal još kakvih mana mada nebi smjelo biti jer svaki šaraf a kamol' dio je na autu promjenjen al bukvalno pa dok samo to iskuliram vidjet ćemo šta dalje.....u svakom slučaju hvala svima na podršci a sve kritike na ovom forumu i mojoj garaži su dobro došle jer on i jest osmišljen i urađen zahvaljujući ovom forumu gledajući i prateći primjer drugih ne u smislu da nekog kopiram neg jednostavno u smislu ljubavi prema automobilu.....hahahha jes me ufatilo:icon_cry:
 
cliocup je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Ali perla bijela ;)

roki hvala za info u vezi torzije i ostalog auto nisam vozao od 10 mjeseca prošle godine tako da će spuštanje i boja felgi pričekati neko vrijeme dok se malo provozam i vidim imal još kakvih mana mada nebi smjelo biti jer svaki šaraf a kamol' dio je na autu promjenjen al bukvalno pa dok samo to iskuliram vidjet ćemo šta dalje.....u svakom slučaju hvala svima na podršci a sve kritike na ovom forumu i mojoj garaži su dobro došle jer on i jest osmišljen i urađen zahvaljujući ovom forumu gledajući i prateći primjer drugih ne u smislu da nekog kopiram neg jednostavno u smislu ljubavi prema automobilu.....hahahha jes me ufatilo:icon_cry:

ajd nemoj plakat hahaha......ma polako odradio si glavni posao,sad dok sve nalegne na svoje,dok svaki seraf jos nalegne itd itd.... hehehe u mene je nakon sastavljanja sav skripuckao,a sad hvala bogu nista hehehe recemo sve naleglo na svoje :lol: :123:
 
Član
eh ovako danas je bila prva da tako nazovem ozbiljnija test vožnja i auto je na cesti ne škripuca ništa sve je naleglo kako treba jedino što sam morao chip da uklonim jer auto mi se nenormalno ponašalo tražilo prevelike gasove i radio na velikim obrtajima tako da mi se danas par puta i ugasio pa sam to uklonio i sve je oki!!! poslje toga me kvačilo zezalo prenisko a i nisam ga mogao skoroz do kraja prikisnuti tako da je strugalo kad oču u rikverc ali sam i to rješio sad je sve OK!!! imam još zadnju tablu sa zvučnicima da postavim konto sam je presvuči plastičnim vlaknima pa kitovat i ofarbat u boju auta tako da mi je još to ostalo a evo današnje slike sa prvom kišom nakon 6 mjeseci na clijašinu;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
Dobar... Samo gde nadje ovu naljepnicu za sajbu jesi je pravio ili si je kupi takvu ??? :cool:

kupio evo gdje http://cgi.ebay.co.uk/Renault-F1-Team-sunstrip-megane-clio-twingo-SS615-/260644305065?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3caf9c78a9
 
Administrator
odlicno si ga osvjezio drug...
po meni je sad 100x ljepsi... svaka cast...
nek te sluzi sad bez problema;)
 
Top