CLIO CUP

CLIO CUP

Član
hvala ti komšija sad za sad neče ići drugi motor ali ako kakav naleti 1.8 povoljno moglo bi se i ubaciti dok je ovak sve rastureno;)
 
Lijepo radis druze, svaka cast ;) Imas na PIK-u jedan motor 1,8 iz 19-tke nije skup..Koji motor je u strancu? Je li 1,4 Energy? Jesi li prodao ili hoces li prodavati?
 
Član
super...obozavam kada se ovako detaljno radi limarija....vratices ti njega u bolje stanje nego sto je bio;)
 
Član
evo još nekih sitnica danas pribavljenih:










roki_actros je napisao(la):
Lijepo radis druze, svaka cast ;) Imas na PIK-u jedan motor 1,8 iz 19-tke nije skup..Koji motor je u strancu? Je li 1,4 Energy? Jesi li prodao ili hoces li prodavati?

roki care ne znam ni sam još šta ću ako uzmem 1.8 prdao bih bar jedan energy ako ne neka ih kao i sve ostalo što kontam ostavit sa stranca nekako sam sigurniji kad imam sve te dijelove heheh ali eto vidjet čemo a jel to tebi treba energ ili???
 
Član
svaka cast, odlicno ti ovo radis, vidim dijelova ko u prici, sve si zbavio
samo naprijed, nadam se da ce uskoro sve biti zavrseno;)
 
ugleda temu,pa poce citat od-do,svaka cast na volji poslije svega,ja sam je izgubio kad me covjek udario u keca:icon_twisted:

sorry na off
vidim ima vas travnicana,dodem kadkad tamo il u turbe,pa ako ko zeli da pice popijemo nek mi sibne broj na PM
dosad sam sam sa Adyy-em u kontaktu uzivo:lol::D
 
Top