CLIO CUP

CLIO CUP

Član
čekam osiguranje će biti sutra ili prekosutra tako su obećali i kod lika i kod mene je VGT tako da je već račun otišao u visoko pa će mi javiti ovaj što je slikao iz osiguranja ne može čovjek da vjeruje i vidiš da mu je žao šta god da je uslikao sve novo al eto kaže da priložim i račune od svih radova pa ćemo vidjeti mada se ne nadam sad baš nečemu...vidjet čemo...
 
Početnik
cliocup je napisao(la):
čekam osiguranje će biti sutra ili prekosutra tako su obećali i kod lika i kod mene je VGT tako da je već račun otišao u visoko pa će mi javiti ovaj što je slikao iz osiguranja ne može čovjek da vjeruje i vidiš da mu je žao šta god da je uslikao sve novo al eto kaže da priložim i račune od svih radova pa ćemo vidjeti mada se ne nadam sad baš nečemu...vidjet čemo...

zovi ih stalno, dosadjuj im, da se ne bi nacekao, nisi im jedini..
 
Početnik
http://www.pik.ba/artikal/588331/reno-clio/

evo nekakav, dvoja vrata, al je 600 km...moze se naci jeftinije..
 
Član
steta stvarno, dobro je stradao :icon_sad: aj barem nek si ti dobro prosao, a ovo ce se vec nekako sredit ;)
 
Član
eh ovako dobio sam zapisnik o načinjenoj šteti prilokom saob. nesreće sad mi treba Vaša pomoć možel ko da mi napravi predračun za ovo :
[attachment=37231]
i usput želim da čujem vaše mišljenje kolko bi mogao dobiti prema ovom zapisniku jel ko imao kakvog iskustva??
 

Prilozi

  • clio.JPG
    clio.JPG
    172,2 KB · Pregleda: 88
Član
sa zapisnikom odi u ovlasteni servis po predracun bar sam ja tako uradio (bez obzira na starost vozila) Tamo ces najbolje proci (najskuplji su)
Predracun se placa kod Bunje 2% od ukupne procjene a kod Halilovica je 20 km
 

323

Član
Pa jel ti se ne isplati popravljati ovog kad hoces da kupis stranca.Ne izgleda ovo bas toliko strasno.
 
Član
niksa hvala za info..a popravljat ću ovog ali ću uzet stranca da izrežem stranicu i ostalo što mi treba pa šta ostane nek stoji zlu ne trebalo....
 
Član
steta prava, jaran imao nedavno isto udes sa stilom, isto ga tako covjek opalio, isto udubljeno sve, samo sto je on kriv bio, nasao stila dole kod zelje i kupio dijelove-izrezao s tog stila platio ja mislim 900KM odvukao majstoru povario,ispravio i ofarbao mu drugi majstor eno auto isto da nije nikad udareno ;)
 
Član
Hoces da se dogovorimo, da uzmemo stranca 1.8 il 2.0 16v.. posto meni treba motor sa instalacijom a tebi ostalo. Ako hoces javi se pa cemo se dogovoriti
 
Član
evo kupljen cliach za dijelova nije loš ubrzo ga režemo uzimamo šta nam treba i sklapamo dobrog stralog malishana :
 

Prilozi

  • 2.JPG
    2.JPG
    63,1 KB · Pregleda: 34
  • 3.JPG
    3.JPG
    71,4 KB · Pregleda: 28
  • 11.JPG
    11.JPG
    64,1 KB · Pregleda: 31
Top