Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

plin u zivinicama i dalje 0,66, ne znam ko ce sipati na petrolu po 1.01 nije mi jasno kome oni prodaju taj plin!
 
Član
pa sipaju ljudi i dalje masovno, i ja sam sipao na energopetrolu dok je razlika bila 5kf, sad ne dam 20kf, isto gorivo, na oba auto isto radi, manje-vise i vuce isto, ionako potezem na benzin
energopetrol u Zenici je uvijek imao dobro gorivo, Hifa je otvorena prije par godina tek-nema plin a i benzin im nije neka sreca, bar po mom iskustvu, Petrol je malo duze tu al je pumpa malo zavucena i eto
ja sam zadovoljan i sa 0.81, samo da tako ostane
kod vas pravo jeftino
 
ali razlika od skoro 40 pf po lirtu plina je smijesna. na rezervoar 15KM se ustedi, 2 sipanja, jedan rezervoar gratis dodje!
 
Član
plin se pogotovo isplati ako kupis auto sa ugradjenom instalacijom...filtere rijesis i pun gas...
ovi mi na Petrolu kazu da vjerovatno ostaje trenutna cijena, bar koliko oni znaju
valjalo bi da padne do 1.5-1.6KM, to je neka realna cijena za nas standard
 
Zasto bi se isplatio sa ugradjenom instalacijom? Ja sam kupio novo auto, i nudili su mi instalaciju za 2000KM, a ja sam kroz par godina ugradio u Atikeru za 1000KM, nikakvih problema nema, a kroz gorivo investiciju sam isplatio kroz 4 mjeseca.
 
Član
Mnogo je bolja opcija ugraditi plin sam, kod ovlaštenog i provjerenog servisa - majstora, uraditi atest i miran. Najgore je kupiti sa ugrađenim plinom koji je radio neki "majstor", pa muku mučiti i uštimati da radi kako treba.
 
Član
A dobro, ima i toga, al opet, pri kupovini vidis kako radi, kako se ponasa, prekida li dovod pri vecim obrtajima i slicno
u svakom slucaju je samo pitanje kad ce se pocet isplacivat :D
 
Član
1,86 je dizel,al i benzin ne vjerujem da je skuplji od 2KM. Razlika 20kf u odnosu na Petrol, maloprije nasuo pun,na punom dobijem gratis 5L u odnosu na Petrol gdje sam ranije sipao...
 
Top