BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Nisu zlaja,slice,ali nisu. To su od 7ce,a ovo od E39 M5 karavnke koliko sam nabasao :D
Izvini na upadanju, ali ima li negdje vise slika ovog bordo Peugeota? Cini mi se dobro dobar :) A BMW k'o BMW, nemas sta reci :)
evo koja odmah ovdje, osobno sam isao po njega u Jajce,cudo auto :) 3.0 V6 190KS automatik.
7hzzBCl.jpg

SELA44L.jpg

pL2B9Gb.jpg

fzG4Kim.jpg

5ztWbV2.jpg
 
Nisam mogao izdržati,danas ih odmah namontirao,balansirao i nabacio na auto do vikenda da malo profuram :D
EuE3t2d.jpg

zeaKRRw.jpg

Meni su felge drama legle,ja prezadovoljan. Uzivo mnogooo bolje od onih od M6. Bas popuni auto,izgleda doosta veća. A bome je i šira. Uglavnom to je to,ne mislim dalje mijenjati felge, osim naravno sada ponovo zimske vratiti za vikend hahah

Savršeno su mu legle ove felge. Znao sam ja da ćeš ti uzet pravu stvar :)

ps 406 Coupe mora biti bez plastičnih dodataka, jer i na felgama od 13 cola bi imao vrhunski izgled.
 
Član
Nema šta tu više da se radi, pratio sam od pocetka i e46 i ovaj, sve radiš maksimalno kvalitetno.
U Tuzli moj komšija ima identičnog, ali crne boje, lik sa 50 i kusur godina, mazi ga ko niko, vozio sam se par puta u tom autu i pravo je gospodsko. :D
 
BHT Ovisnik
Hvala,za sada cemo vidjeti sta dalje. Danas sam kaparisao jos jednog BMW-a. Necu odati o cemu je rijec, niti ista pisati dok ne bude to to :)
Uglavnom kupio sam nove maglenke jer su ove moje bile unutra katastrofalne,zamagljene, otpalo sjenilo i sl. Sada su skroz nove,usput ubacio malo radi furke LED sijalice, fino izgleda. Ali cu vjerojatno staviti originalne sijalice nazad jer ionako ne vozim s upaljenim maglenkama :)
8qmW0hK.jpg

Biti ce slika i po danu. Davno sam narucio i bijele prstenove, tj. slucajno dobio na aukciji, mada vise volim zute na sivoj boji auta.
 
Član
Nisam dugo bio na forumu propustio sam dosta toga,a ova tema me najvise obradovala sad kad sam uso,prelisto sam je od do :).
bemvejac je odlican,gospodin.
Zuti prstenovi mu bolje stoje
 
BHT Ovisnik
Hvala, trudim se da bude dobro :D
I ja sam za zute,nego izletili na aukciji jeftino,bezze ponudio i dobio,mada ih evo nema hahaha
A sto se tice drugog bmw nije nista novije ( da Bog da da jest hahah ). Ali o tome cemo nekada kasnije kada sve bude spremno. Tek je kaparisan pa polako :D
Wtrumwu.jpg
 
Top