BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

Koliko auto felge ucine da mladjim izgleda jbt zivot.

Sjedi 5 i od mene haha.

Nisi mogao bolje izabrati , ako mozes cijenu na pm da posaljes.
 
Super Moderator
i slike fine, cime si sliko ovo?
koje su ovo gume, naprijed mi se cini csc2? ili neka replika njihova :)
 
BHT Ovisnik
Hvala svima, bas su taman legle, nisu previse,nego bas po mjeri :) Mislio sam se cak za one style 37, nisu bile mnogo skuplje, ali mi se nesto ova sviđala :)
Gume jesu CSP 2. Gume su mi uvijek prioritet :) A slikam sa Canon 1200D. Jos se pomalo učim.
Morao sam danas okinuti koju sliku dok je lijep dan,jer ih sutra vec skidam do proljeca :(
P2OUAll.jpg

J86Gbk4.jpg

VftYcvy.jpg

MyyNQ7a.jpg

RyoZ5ZI.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Odlican, steta sto nije mrvicu nizi odmah bi dobio bolji izgled i felge bi jos se bolje isticale, jos ukloni okvire i zalijepi table i to je to...
 
BHT Ovisnik
Hvala. Malo je i felga siroka pa se gume mrvu razvuce, ali manje vise je to to. Svakako da bi ljepsi bio spušten,ali ovako mi je funkcionalan, a lijep, nije visok kao drugi. I ova zadnja slika je slikana odozdo, uzivo je taman mjera. Tablice cu zaljepiti,ali za sad ih neka,hladno je :D
 
Član
Ma nema se sad ovdje sta vise dirati,ovo je prava E39 limuzina,sad samo po detaljima i sitnicama.
 
BHT Ovisnik
Hvala svima. Sto se tice vanjskog izgleda nista vise necu dirati, eventualno zadnji lonac i spojler gepeka :) Unutra mozda kozne siceve i to je to.
Jedino sto me vuce je zadnji M-optic branik. Stvarno mu guza dođe do izražaja s njim,kako je dubok,ima difuzor, dok me prednji ne privlaci bas, al ne ide jedno bez drugog
 
Član
Izvini na upadanju, ali ima li negdje vise slika ovog bordo Peugeota? Cini mi se dobro dobar :) A BMW k'o BMW, nemas sta reci :)
 
Top