BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Slomio je 3 rebra, imao unutarnje krvarenje pa su mislili da je samo slezena. Ali mu je krvario bubreg, te je vcrs ista situacija. A problem je sto su mu valjda bubrezi spojeni sto do sad nisu ni znali. Nedaju nikome da mu prilazi,ni majci, nista konkretno jos ne govore. Nadamo se najboljem, sve se zbilo ni 1km od kuce...
 
Član
A kako je inace Viktor vozio, samo je pitanje vremena bilo kad ce se desit neko sranje. Nadam se da ce se oporavit u potpunosti i da ce mu ovo biti skola.
 
A bas prekuce pricam s drugom vozio astru 1.7 150kmh i obleti ga kaze pezo coupe ko iz pi*** i odmah se setim ovog pezoa i v motorcine jbg steta samo nek ide na bolje.
 
BHT Ovisnik
Jbg, biti ce aBd dobro,ide na bolje hvala Bogu :) valjda ce drugi put pametnije...

BMW me, da ne ureknem, služi bez problema. Cekam da više otopli da stavljam ljetni setup,ali đubre od kiše ne staje. Još jučer neki saharski pijesak uz nju bio pa auto nikada prljavije nije bilo,doslovno smeđ. Na slici se toliko ne vidi,al evo cito onako zanimljiva slika, copy/paste samo sto je drugi karavan :D
8ZAIVWx.jpg

hEpmXE2.jpg
 
Tek sam sad vidio da je bila ova nezgoda. Dobro se razbio :( Želim mu brz opravak.

A ova zadnja kiša nije bila kiša nego blato koje je padalo iz neba, po autu doslovno slojevi pijeska :)
 
BHT Ovisnik
Premjestili su ga s intezivne,al nece jos on neko vrijeme iz bolnice,ali bi trebao biti sasvim ured kasnije, dobro je ikako ziv,uzivo je auto strasno,vozaceva vrata dosla do suvozaca...
Ma bas blato,moram preparkirat dzipa da se opere i hauba kako je osto parkiran pred kucom hahah
 
BHT Ovisnik
Evo vratio i ja ljetni setup.
Registrirao auto prije skoro 2 mjeseca, da bi me nakon mjesec dana zvali da nadoplatim jos 460km jer mi kao ne vrijedi taj popust, oni nesto zajebali. Posto nije moja greska rekoh niti imam sad novac niti mislim platiti jer nije moja greska. A uz to bi izgubio popust koji zapravo imam od proslog auta. Pa su skontali na neki nacin da trenutnu policu poniste i izdaju mi novu,ali međutim su mi skinuli i tablice,to je trebalo trajati 2 dana max. Ali evo vec 10+ dana mi jos nisu rijesili i već pizdim jer sam svaki dan po terenu s autom... Pa kako je to pocelo mozda nece do ljeta biti pa sam ja nabacio felge hahah
xbDG3yH.jpg

bXn89uX.jpg

x6sPinR.jpg

I1gNmAG.jpg

Pa sam nabacio švabske table od jumpera kojeg sam uzeo,ali i njih danas poslao za njemacku na odjavu hahah
3r1U5Cd.jpg
 
Top