BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
.nOKe je napisao(la):
moja topla preporuka da krov "odradis" u crno naljepnicom.. ;)

Zar moze sa naljepnicom ?
vidio sam da rade to ali farbaju krov , daj malo vise info gdje mogu to nabaviti i kad profuram poslije dali se moze skinuti a da ne osteti farbu ..
 
Super Moderator
bulex je napisao(la):
dobar bmw... vidio sam te sam te sad kad si vjerovatno bio na RnR-u kod muzicke skole zaustavljas saobracaj da se okrenes... :D ofarbaj lajsne... samo mu jos to fali...

pa bule gdje si vidio da se na ovom farbaju lajsne
ja bogam nikad ne bi :D

bmw 330d je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
moja topla preporuka da krov "odradis" u crno naljepnicom.. ;)

Zar moze sa naljepnicom ?
vidio sam da rade to ali farbaju krov , daj malo vise info gdje mogu to nabaviti i kad profuram poslije dali se moze skinuti a da ne osteti farbu ..

pa fino se folijama uradi i kad ti dopizdi skines :D
 
Član
allroad je napisao(la):
a sta reci sto ti vec nisam :D
jos ti samo farovi fale :smajli43: :lol:

:lol: ti imas farove sa lecom pa me malo zezas vjeruj da sam kod kuce da bi napravili transplataciju i zamjenu :D ... Ali znam da je i nodiash nekad prije trazio farove sa lecom pa vidi sa njim posto on dolazi kuci za par dana oderi ga malo pun je para :lol:;)..
 
Super Moderator
bmw 330d je napisao(la):
allroad je napisao(la):
a sta reci sto ti vec nisam :D
jos ti samo farovi fale :smajli43: :lol:

:lol: ti imas farove sa lecom pa me malo zezas vjeruj da sam kod kuce da bi napravili transplataciju i zamjenu :D ... Ali znam da je i nodiash nekad prije trazio farove sa lecom pa vidi sa njim posto on dolazi kuci za par dana oderi ga malo pun je para :lol:;)..

i njega sam pitao jer znam da je trazio... pa red je pitati raju sa foruma ako vec imam nesto sto je tesko naci i skupo a meni ne treba bas :D
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
ma crnim flomasterom ima da ide ko halva:D
bembara je mrak:cool:

:lol: Zezas ti za flomaster heheh , ali vidjeces kad dodes kuci pa vidis komad gume :lol::lol:.
Sad je tvoj red jos koji dan da stignes kuci i bacas se na posao. :cool:

Kemo_T je napisao(la):
Bembara je sila...stajao sam pored njega na omeginom parkingu...Felge su isto do jaja....
I ja sam nabacio iste samo 19" ...Vidio sam te jednom i na krizaljci kraj one prodavnice ..
Vidio si i ti mene :) ...U svakom slucaju BMW ti je extra...

Pozz

A da vidjeo sam te vise puta ali vidim italijanske table pa nisam bio siguran na pocetku da si ti a kasnije sam skonto!!!
felge su legle za 10 i ja sam kontao 19 ali odluka je pala na 18 i dobro su mu legle nisam se pokajao, a da na krizaljci si mu slozio start :lol: skace benga sa pruge na prugu, ide pravo ;), samo neznam jeli tad bio cip ako nije onda pazi da ne poletis sad heehehh.
Jesi mozda vidjeo Kakesa sa njegovim 530d kazu da je jak valjda oko 270ks trebo si ga otresti malo :lol:.



Ono na pruzi je bilo poslije Chipa... Vidio sam Kakesa,al nismo imali prilike da se poganjamo.. :) Sto se tice konja tu smo i kod mene je oko 270-272... kao i kod njeg,samo sto sam ja dosta laksi ,plus 3 godine novija masina ,x drive...I kod njeg je aut mjenjac....To moze biti dobro a i lose..sve zavisi , uglavnom Benga ide jbga ,otreso sam par 2.7 Turbo A6.. 3.0 TDI ,cak i 3.2 V6 A6...Ma sve sto je stalo kraj mene i ostalo je iza..
 
Član
Damir_ je napisao(la):
Ako kome trebaju farovi sa lecom, znate gdje se obratiti :cool:

Cucemo se druze sta zatreba , iskreno malo me spojler razocarao nije to sto sam ja ocekivao .. ali smislicemo nesto.




Kemo_T je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
ma crnim flomasterom ima da ide ko halva:D
bembara je mrak:cool:

:lol: Zezas ti za flomaster heheh , ali vidjeces kad dodes kuci pa vidis komad gume :lol::lol:.
Sad je tvoj red jos koji dan da stignes kuci i bacas se na posao. :cool:

Kemo_T je napisao(la):
Bembara je sila...stajao sam pored njega na omeginom parkingu...Felge su isto do jaja....
I ja sam nabacio iste samo 19" ...Vidio sam te jednom i na krizaljci kraj one prodavnice ..
Vidio si i ti mene :) ...U svakom slucaju BMW ti je extra...

Pozz

A da vidjeo sam te vise puta ali vidim italijanske table pa nisam bio siguran na pocetku da si ti a kasnije sam skonto!!!
felge su legle za 10 i ja sam kontao 19 ali odluka je pala na 18 i dobro su mu legle nisam se pokajao, a da na krizaljci si mu slozio start :lol: skace benga sa pruge na prugu, ide pravo ;), samo neznam jeli tad bio cip ako nije onda pazi da ne poletis sad heehehh.
Jesi mozda vidjeo Kakesa sa njegovim 530d kazu da je jak valjda oko 270ks trebo si ga otresti malo :lol:.



Ono na pruzi je bilo poslije Chipa... Vidio sam Kakesa,al nismo imali prilike da se poganjamo.. :) Sto se tice konja tu smo i kod mene je oko 270-272... kao i kod njeg,samo sto sam ja dosta laksi ,plus 3 godine novija masina ,x drive...I kod njeg je aut mjenjac....To moze biti dobro a i lose..sve zavisi , uglavnom Benga ide jbga ,otreso sam par 2.7 Turbo A6.. 3.0 TDI ,cak i 3.2 V6 A6...Ma sve sto je stalo kraj mene i ostalo je iza..



Ma mogu zamisliti kako ide tvoj , kad moj proklize u 3 brzini onda sta to cudo radi a jos X-Pogon tu je start ubitacan.. Ja planiram svog spustiti jos jeste da su nam ceste haos , sad kad sam bio zakacio sam 4-5 put ali imam u planu gewinde pa stimaj kako odgovara. ;)
A Kakes nema sanse protiv tebe sve je na tvojoj strani cak mislim da bi i bez cipa bili tu negdje. :123:
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
extra bmw..felge su ga otvorile strava...sretno u daljim radovima..poz

Hvala, i
Da felge su se uklopile pravo , prije sam imao 17 ali sad razlika u izgledu sa 18 je ogromna a sto se tice udobnosti i performansi razlika je minimalna pa da se i ne osjeti..
 
Član
Druze evo sada sam pogledao BMW nemam rijci nisam znao da su ti onako dobro felne sijele svaka cast nemam rijeci neka ti je sa srecom i da se navozas druze da te dobro sluzi :cool::cool::cool:
 
Član
nedo023 je napisao(la):
Druze evo sada sam pogledao BMW nemam rijci nisam znao da su ti onako dobro felne sijele svaka cast nemam rijeci neka ti je sa srecom i da se navozas druze da te dobro sluzi :cool::cool::cool:

Hvala druze ;), pa vidjecemo se i u gradu mozda i ovaj godisnji ako budes u septembru .. Pozdrav

PS. Joj ubi vrucina :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top