BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bembara je sila...stajao sam pored njega na omeginom parkingu...Felge su isto do jaja....
I ja sam nabacio iste samo 19" ...Vidio sam te jednom i na krizaljci kraj one prodavnice ..
Vidio si i ti mene :) ...U svakom slucaju BMW ti je extra...

Pozz
 
Član
dobar bmw... vidio sam te sam te sad kad si vjerovatno bio na RnR-u kod muzicke skole zaustavljas saobracaj da se okrenes... :D ofarbaj lajsne... samo mu jos to fali...
 
Član
Uh benga ti je mrak, svaka cast, felge su extra, hej i ja sam te vidio :lol:, na ircu kad su bili oni protesti kod Aide.

 
Član
nodiash je napisao(la):
ma crnim flomasterom ima da ide ko halva:D
bembara je mrak:cool:

:lol: Zezas ti za flomaster heheh , ali vidjeces kad dodes kuci pa vidis komad gume :lol::lol:.
Sad je tvoj red jos koji dan da stignes kuci i bacas se na posao. :cool:

Kemo_T je napisao(la):
Bembara je sila...stajao sam pored njega na omeginom parkingu...Felge su isto do jaja....
I ja sam nabacio iste samo 19" ...Vidio sam te jednom i na krizaljci kraj one prodavnice ..
Vidio si i ti mene :) ...U svakom slucaju BMW ti je extra...

Pozz

A da vidjeo sam te vise puta ali vidim italijanske table pa nisam bio siguran na pocetku da si ti a kasnije sam skonto!!!
felge su legle za 10 i ja sam kontao 19 ali odluka je pala na 18 i dobro su mu legle nisam se pokajao, a da na krizaljci si mu slozio start :lol: skace benga sa pruge na prugu, ide pravo ;), samo neznam jeli tad bio cip ako nije onda pazi da ne poletis sad heehehh.
Jesi mozda vidjeo Kakesa sa njegovim 530d kazu da je jak valjda oko 270ks trebo si ga otresti malo :lol:.
 
Član
vidio sam ja njega prosli put...samo nisam imo vremena da ga odnesem na lakiranje...nadam se da cu imat ovaj put...uglavnom bices obavjesten;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
vidio sam ja njega prosli put...samo nisam imo vremena da ga odnesem na lakiranje...nadam se da cu imat ovaj put...uglavnom bices obavjesten;)

Jos ne spavas :icon_smile:, ok javi mi i sretan put.
 
Član
bmw 330d je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
vidio sam ja njega prosli put...samo nisam imo vremena da ga odnesem na lakiranje...nadam se da cu imat ovaj put...uglavnom bices obavjesten;)

Jos ne spavas :icon_smile:, ok javi mi i sretan put.

ma kakvi..neide mi spavanje ovih dana al nikako..znas kako je...no sikiriki...thx;)
 
Član
bulex je napisao(la):
dobar bmw... vidio sam te sam te sad kad si vjerovatno bio na RnR-u kod muzicke skole zaustavljas saobracaj da se okrenes... :D ofarbaj lajsne... samo mu jos to fali...

E da vidio sam i ja tebe ali nisam bio siguran jesi ti , vidim neka napucana masina :cool:, Reko valja mi se trkati:lol: ali ti skreno desno a ja lijevo..
A za lajsne cu vidjeti mozda slijedeci put da to odradim!!!

Pozz.

elab je napisao(la):
Uh benga ti je mrak, svaka cast, felge su extra, hej i ja sam te vidio :lol:, na ircu kad su bili oni protesti kod Aide.


A da druze bio sam dole imao nekog posla a nisam mogao proci , pa morao parkirati pa pjeske nastaviti :D. Neznam kako te nisam vidjeo obicno takve masine mi ne promicu :cool:.
Pozdrav,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top