BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

BMW 330d Update str.3 Legle felge 18 !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ruzan ti branikk :icon_smile:


bravo majstore tako se radi ...

jos mu fale neke gewinde :) sta cu moram primjetiti
 
Član
Dobro si primjetio :lol:, Gewinde su slijedece ako ga ne prodam , Konto uzimati e90 ili e92 330. pa vidjecemo ..
A Branik je ko kesa :lol: .. ko mi ga proda heheheh ..
 
Član
Baš si morao staviti ove dosadne M6 felge? Ja mislim da ih ima 90 posto "tuniranih" BMW-a :icon_confused: ne znam šta vidite u njima...

I trebao si staviti 19" kad si već stavljao.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Baš si morao staviti ove dosadne M6 felge? Ja mislim da ih ima 90 posto "tuniranih" BMW-a :icon_confused: ne znam šta vidite u njima...

I trebao si staviti 19" kad si već stavljao.

samo je tvoju kritiku ceko...sad vise nista nema smisla sto je uradio:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Baš si morao staviti ove dosadne M6 felge? Ja mislim da ih ima 90 posto "tuniranih" BMW-a :icon_confused: ne znam šta vidite u njima...

I trebao si staviti 19" kad si već stavljao.

samo je tvoju kritiku ceko...sad vise nista nema smisla sto je uradio:D

Nije to kritika, to je samo pitanje... Kao da nema na svijetu nikakavih ljepših felgi za BMW nego ove od M6... Felge nisu loše, čak naprotiv al mi je više muka kad ih vidim... :icon_confused:

Inače dobar auto, dobar motor također... ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Baš si morao staviti ove dosadne M6 felge? Ja mislim da ih ima 90 posto "tuniranih" BMW-a :icon_confused: ne znam šta vidite u njima...

I trebao si staviti 19" kad si već stavljao.

samo je tvoju kritiku ceko...sad vise nista nema smisla sto je uradio:D

Nije to kritika, to je samo pitanje... Kao da nema na svijetu nikakavih ljepših felgi za BMW nego ove od M6... Felge nisu loše, čak naprotiv al mi je više muka kad ih vidim... :icon_confused:

Inače dobar auto, dobar motor također... ;)

cinjenica je da ih ima svaki drugi bimer i ja sam odusto od njih radi toga ali to nemijenja cinjenicu da su fakat dobre:icon_biggrin:
 
Član
Nisam ja ni rekao da su loše samo ima ih previše brate, od toliko izbora felgi nije mi jasno kako netko može kupiti felge s kojima kad iziđeš u grad vidiš ih na svakom drugom autu... :icon_confused:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Nisam ja ni rekao da su loše samo ima ih previše brate, od toliko izbora felgi nije mi jasno kako netko može kupiti felge s kojima kad iziđeš u grad vidiš ih na svakom drugom autu... :icon_confused:

Vjeruj da sam felge trazio godinu dana ako ne i vise , prvo htjeo ove M6 pa odustao od njih poslije trazio nesto tipa BBS LM , I neke sa sto vecim falcom ali posto je to nemoguce bar tad bilo naci kod nas zavrsilo se opet sa M6 ;).
a To da ih ima svako drugo auto , ja jos nisam vidjeo e46 na tuzlanskom kantonu da ih ima , a da i ima nebi mi smetalo jer izgledaju super na autu.
a 18 inci vs 19 i to je bila borba pa na kraju je presudilo to sto nisam zelio da narusim udobnost i performanse auta , i nisam pogrjesio stim da imam u planu spustati auto:icon_biggrin: i onda ce doci sve na svoje.
 
BHT Ovisnik
slazem se i ja da ne bih m6 felge jer ih je previse,ali mi se cini da je to samo u nas,vec su o tome rapsravljali i kazu da ih i nema previse u njih:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top