BMW 318i

BMW 318i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haj dobro
......................kako vi kazete.......nece moci..........

al garantujem, da ce biti najbolji .............i gotov za 4 mjeseca........
 
Član
sejfo je napisao(la):
zela....gti..............u pravu si sisam imp vozacke....tek sam polozio ...........al sigurno vozim duze nego ti.......vozim auto 6 godina.....

nego malo pogledaj projekte drugih......pa bmw kocke i po 1000 KS

naravno da ima, samo sto te kocke imaju prenos koji kosta vise nego sto je tvoj budzet sa kojim ciljas da napravis cudo.
bolje ti stopiraj taj projekt koji je strasno tezak a pogotovo sa svojim budzetom, neizvodljiv. pa kad skupis para i znanja onda kreni polako
 
Član
sejfo je napisao(la):
haj dobro
......................kako vi kazete.......nece moci..........

al garantujem, da ce biti najbolji .............i gotov za 4 mjeseca........

Ma može i za manje vremena ,za manje para, da nabiješ duplo više konja i da to sve funkcioniše...
al u Need for Speedu
Bez ljutnje druže , al za BMW-a od 500-600KS još se pure mora jesti.
 
ma de ljudi sta vam je, vidite da je covjek ozbiljan po tom pitanju... de ti lave krhni motor malo pojacaj sasiju povari kakve sine lafo... libo te racku bola kockica ce da leti... ma ti ces bit sampion 100% neg raji krivo pa te odma popljuvase... bgm ko da je sejfo lud, ispade da ne zna covjek sta prica... :lol: samo ti radi sejfo lave :123:
 
Član
pa sa tih 330KS ces bit u vrhu na street raceu,bar kod nas.....ak ne budes klizao prve 4 brzine:icon_smile:
ak hoces puhat cu ti ja u usis na trci
 
Član
edoze je napisao(la):
pa sa tih 330KS ces bit u vrhu na street raceu,bar kod nas.....ak ne budes klizao prve 4 brzine:icon_smile:
ak hoces puhat cu ti ja u usis na trci

cilj...je da budem...prvi naredne dvije godine.,...

samo treba da zavrsim, zapoceto...al kazu da je to skroz malo novca.....

al ima 100% da da bude gotov...za 4 mjeseca.............mozda ne sve...sto sam zamislio...al bice.............i to
 
Član
e brate ako ce biti tako kako ti kazes uz tebe smo, samo naprijed i daleko ces dogurat. Mozda budes prvi i naredne tri-cetiri godine, a kockica ce da leti, obavjestavaj nas o projektu, parkiraj se gore u garazu predstavi nam auto da vidimo to... taman mozes ove sezone koji pehar uhvatit ako pozuris:123::123::123::123::123::123::123:
 
Član
Da ti je naci ovjes i pogon od "ix" da ti ne klize puno tad bi letio.

Sretno druze u projektu ;)
 
Član
nece moci brzo...zato sto cu motor dobiti tek polovinom ili krajem Maja........i ima malo ostecenje na motoru...pa moram i to zavrsiti...prije nego ga ugradim..........

a sto se tice turbo k*....i to ce malo kocit projekat....

a zna li neko kakvi su ostali ucesnici na street race 402m,

kakva su auta, koliko KS, najbolja vremena, o-100km/h, i sve ostalo........
 
Brate mozes ti to sve uraditi samo su ti potreben pare pusti ove sto suplju bacaju ti ako hoces takvog bmw uradi,ovi znaju svasta na tastaturi pa nemoj da te brine !!!! SRETNO SA BEMBAROM!!!!;);)

I sto bi ti ja jos predlozio prodaj taj BMW i kupi kockicu 4x4 ja mislim da je to "bmw is" al nisam siguran pa onda stavljaj to sve e onda ce biti jos veca zvjerka!!;) SRETNO!!!
 
Član
Ovu temu treba prebaciti u humor,momak bez vozačke priča o bmw o 500-600 konja sa budžetom od 7000km!NEPROCIJENJIVOKakvi ostali učesnici?Jel to gledaš konkurenciju?:lol::lol:

Unstoppble:Kakav IS bola?o čemu ti?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovu temu treba prebaciti u humor,momak bez vozačke priča o bmw o 500-600 konja sa budžetom od 7000km!NEPROCIJENJIVOKakvi ostali učesnici?Jel to gledaš konkurenciju?:lol::lol:

Unstoppble:Kakav IS bola?o čemu ti?

mislio je na IX valjda,jer IS je zadnja vuca
 
Član
ma lahko je naci savjete,dosta ljudi mu moze reci kako i cime moze nesto napravit,da bude bolje,al dzaba ako on to opet ne zna uradit...al et,kazu da je bitna volja...:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top